E-Kitap

Ev Yapımı Sihirli Değnek Şermin Çarkacı ELMA Yayınevi Kitabı PDF indir

Ev Yapımı Sihirli Değnek Şermin Çarkacı ELMA Yayınevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Ev Yapımı Sihirli Değnek Şermin Çarkacı ELMA Yayınevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Ev Yapımı Sihirli Değnek Şermin Çarkacı ELMA Yayınevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Ev Yapımı Sihirli Değnek Şermin Çarkacı ELMA Yayınevi PDF indirme linki ile Ev Yapımı Sihirli Değnek Şermin Çarkacı ELMA Yayınevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Ev Yapımı Sihirli Değnek Şermin Çarkacı ELMA Yayınevi Kitap Özeti

“Bir sihirli değnek gelse, dokunsa omzuna. Bütün hayallerin sıra sıra gerçek olsa. Yapmak istediklerinin hepsi kendiliğinden olsa. Sen “açıl” demeden açılsa bütün kapılar ardına dek, geçip gitsen hedeflerine doğru hiç çaba sarf etmeden.

O sihirli değnek yalnızca seni değil, yaşamındaki diğer insanları, seni üzenleri, kıranları, düşündürenleri, yoranları da değiştirse. Herkes bir anda senin hayalindeki gibi bir kimliğe bürünse. Bir sihirli değnekle bütün yolları açsan, bütün poblemleri çözsen, bütün mutluluklar senin olsa…”

Elma Yayınevi, Şermin Çarkacı’nın yeni kitabı Ev Yapımı Sihirli Değnek ile tekrar buluşuyor okuyucusuyla… Yazar kendi tecrübelerinden yola çıkarak mutluluğun tarifini veriyor ve “Kendimizi tanıyıp, kendimize inanıp, kendimiz için özene bezene, itinayla, sabırla bir sihirli değnek yapacağız.” diyerek başlıyor anlatısına. Geçmiş zamanların tadını hatırlatan, yüzümüzde gülümsemeler oluşturan bir anlatı bu…

Zengin görsellerle bezenmiş kitap, adı gibi, her bir sayfada bizleri sihirli bir dünyaya sürüklüyor.

Biz de Elma Yayınevi olarak, yaşamınızın sihirli değneğine en kısa bir sürede kavuşmanız dileklerimizle keyifli okumalar diyoruz, siz sevgili okurlarımıza…

Ev Yapımı Sihirli Değnek Şermin Çarkacı ELMA Yayınevi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu