E-Kitap

Erken Rüya Zamanlar Fatma Erdek Kitabı PDF indir

Erken Rüya Zamanlar Fatma Erdek Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Erken Rüya Zamanlar Fatma Erdek Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Erken Rüya Zamanlar Fatma Erdek Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Erken Rüya Zamanlar Fatma Erdek Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile Erken Rüya Zamanlar Fatma Erdek Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Erken Rüya Zamanlar Fatma Erdek Ephesus Yayınları Kitap Özeti

Yarım kalan aşklar, tamamlanmamış cümleler gibidir.

Bir hıçkırığa düğümlenmiş itiraflar, bastırılmak zorunda kalınan hevesler, gönderilmemiş, hatta kaleme dahi alınmamış, yürekten yüreğe yazılan mektuplar, saklanmış duygular, beklenmedik bir veda, zor anlar, zor seneler…

Ayrılık…

Oysa, söylenecek ve yaşanacak ne çok şey vardı daha. Aradan geçen seneler, onların aşklarını güçlendirmekten başka bir işe yaramamıştı. Birbirini kıyamete kadar sevmek için yaratılmış olan Eser ve Nehir için de, cümle tamamlanmamıştı halen.

Sağ elimle kalbimin üzerine dokundum. Sanki gerçekten de var olan bir yaraya değiyordum. Yavaşça, usulca, aşkla… Ah, kalbim! Bedenimin en iflah olmaz, en söz dinlemez, en laf anlamaz yeriydi. Başkasına dilsizdi, kördü, sağırdı. Sadece Eser oturmuştu oraya ve bir dağ kadar yüksek, bir dağ kadar ağırdı.

Sen hep oradaydın Nehir. Gittim sandığında bile ben seni bırakmadım. Yumdum avuçlarımı, sakladım sıcaklığını… Kader bu, biliyorum. Bu, elinde değil insanın. Sevdaların her biri birbirinden farklı. İçerikleri, derinlikleri, hissetme şiddetiyle doğru orantılı. Benimki bir depremdi, bir iç sarsıntısı. Bir vurgun, bir kalp yarılması. Seni gördüğüm gün başladı. Her yaşımda, her seneımda azalır sandım, umdum ama olmadı.

Erken Rüya Zamanlar Fatma Erdek Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu