E-Kitap

Eften Püften Bilinen Aslında Mühim Şeyler 1 İsmail Çorbacı Kitabı PDF indir

Eften Püften Bilinen Aslını söylemek gerekirse Mühim Şeyler 1 İsmail Çorbacı Maviçatı Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Eften Püften Bilinen Aslını söylemek gerekirse Mühim Şeyler 1 İsmail Çorbacı Maviçatı Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Eften Püften Bilinen Aslını söylemek gerekirse Mühim Şeyler 1 İsmail Çorbacı Maviçatı Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Eften Püften Bilinen Aslını söylemek gerekirse Mühim Şeyler 1 İsmail Çorbacı Maviçatı Yayınları PDF indirme linki ile Eften Püften Bilinen Aslını söylemek gerekirse Mühim Şeyler 1 İsmail Çorbacı Maviçatı Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Eften Püften Bilinen Aslını söylemek gerekirse Mühim Şeyler 1 İsmail Çorbacı Maviçatı Yayınları Kitap Özeti

Türkiyenin ilk dolmuşları; 1939 sonuna kadar Karaköy-Eminönü ve Kadıköy-Haydarpaşa içindeki kayıklardı. Kayıkçılar. Dolmuşa biiiir! diye müşteri çağırırlardı. Bu dolmuşlar, taksicileri de özendirdi. Belediyeden istedikleri izin, uzun müzakerelerden sonra 27 Aralık 1939da nihayet kabul edildi. Böylelikle İstanbulda dolmuşlar başladı. Fiyat tarifesi şu biçimde belirlendi:

Eminönü-Taksim: 12,5 kuruş

Eminönü-Şişli: 15 kuruş

Eminönü-Kasımpaşa: 10 kuruş

Beyazıt-Şehremini: 75 kuruş

Beyazıt-Atikali: 5 kuruş

Eften Püften Bilinen Aslını söylemek gerekirse Mühim Şeyler 1 İsmail Çorbacı Maviçatı Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu