Duygularımız ve Davranışlarımız Neden Yapmayacakmışım? Sue Graves Almidilli Kitabı PDF indir

Duygularımız ve Davranışlarımız Neden Yapmayacakmışım? Sue Graves Almidilli Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Duygularımız ve Davranışlarımız Neden Yapmayacakmışım? Sue Graves Almidilli Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Duygularımız ve Davranışlarımız Neden Yapmayacakmışım? Sue Graves Almidilli Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Duygularımız ve Davranışlarımız Neden Yapmayacakmışım? Sue Graves Almidilli PDF indirme linki ile Duygularımız ve Davranışlarımız Neden Yapmayacakmışım? Sue Graves Almidilli kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Duygularımız ve Davranışlarımız Neden Yapmayacakmışım? Sue Graves Almidilli Kitap Özeti

Neden Yapmayacakmışım?
Kurallara Uymayı Öğreten Kitap

George kaidelerin işe yaramaz ve gereksiz olduğunu düşünüyor. Jenny, anne ve babaları evde yokken George ve onun ufak kardeşi Rosie’yle ilgilenmek için geldiğinde, George kurallara uymayı reddediyor. Ama kurallara uymamak, hem oyun oynarken bazı tehlikelerle karşılaşmasına neden oluyor hem de oyunun tüm eğlencesi kaçıyor. Acaba George kurallara uymanın neden gerekli olduğunu anlayabilecek mi?

Bu hikâye, çocukları kaidelerin önemi ile ilgili düşünmeye sevk ediyor. Kitabın sonundaki iki sayfalık sözsüz hikâye bölümü, çocukların kurallar ile ilgili yeni bir hikâye oluşturmalarını sağlayarak, onların konuşma ve dinleme becerilerini geliştiriyor. Kitapta bunun bunun yanında ebeveynlere ve eğitimcilere, çocuklara bu kitabı okurken öte yandan da onların konuyu daha iyi kavrayıp fikir yürütmelerini teşvik edecek bir sohbet başlatmak için öneriler yer alıyor.

Çocukların duygu ve davranışları ile alakalı farkındalıklarını geliştirecek, eğitici ve keyifli bir kitap!

Duygularımız ve Davranışlarımız Neden Yapmayacakmışım? Sue Graves Almidilli KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın