E-Kitap

Dünya’nın Saklı Tarihi Sal Rachele Ganj Kitap Kitabı PDF indir

Dünya’nın Saklı Tarihi Sal Rachele Ganj Kitap Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Dünya’nın Saklı Tarihi Sal Rachele Ganj Kitap Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Dünya’nın Saklı Tarihi Sal Rachele Ganj Kitap Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Dünya’nın Saklı Tarihi Sal Rachele Ganj Kitap PDF indirme linki ile Dünya’nın Saklı Tarihi Sal Rachele Ganj Kitap kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Dünya’nın Saklı Tarihi Sal Rachele Ganj Kitap Kitap Özeti

Dünyadışı yaşam formlarıyla tam anlamıyla nasıl bir ilişkimiz var? Diğer varoluş boyutları neler? Dünya’da niçin bunca acı yaşanıyor? Negatif düşünce ve inançlarımızla yarattığımız hapishanemizden nasıl kurtuluruz?

Sizi evrenin başlangıcından, bu gezegenin ve üzerindeki yaşam formlarının yaratılışına dek uzanan kozmik bir yolculuğa davet ediyorum. Dünya’nın saklı tarihine hoş geldiniz. Bu bilgileri lise yahut üniversite tarih derslerinde bulamazsınız. Gezegenimizdeki eğitim sistemini kontrol edenlerin bu bilgilere erişmenizi istemediklerinden emin olabilirsiniz.

Burada hemen hemen bir galaksinin kenarındaki ufak bir gezegene nasıl geldiğimiz, nasıl farklı etnik karışımlar, kültürel alışkanlıklar ve lisanlara sahip olduğumuz sorusuna yanıt ararken, insanlığın maymunsu bir atadan evrildiği yahut şimdiki uygarlığımızın Dünya’da yaşamış en gelişkin uygarlık olduğu gibi kabul görmüş fikirlerin neden yanlış olduğunu da tartışacağız.

Bilgi güçtür derler. Bu kitabın amacı sizi yaratıcılık, farkındalık ve şefkatle dolu bir yaşam sürmeniz için güçlendirmektir. Dünya’daki durumun neden ve nasıl bu duruma geldiğini bilmek, bizlere hem içimizde hem de dış dünya çapında etkili değişiklikler yapma gücü sağlar.

Bu kitapta size sunulan fikirleri iyice araştırın. Eleştirel bir düşünce tarzı kullanın. Hiçbir şeyi körü körüne ret yahut kabul etmeyin. Ayırt etme kabiliyetinizi geliştirmeyi öğrenin. Haydi, hazırsanız başlayalım!

Dünya’nın Saklı Tarihi Sal Rachele Ganj Kitap KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu