E-Kitap

Dünya Tarihi 1. Cilt J. M. Roberts Kitabı PDF indir

Dünya Tarihi 1. Cilt J. M. Roberts İnkılap Kitabevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Dünya Tarihi 1. Cilt J. M. Roberts İnkılap Kitabevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Dünya Tarihi 1. Cilt J. M. Roberts İnkılap Kitabevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Dünya Tarihi 1. Cilt J. M. Roberts İnkılap Kitabevi PDF indirme linki ile Dünya Tarihi 1. Cilt J. M. Roberts İnkılap Kitabevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Dünya Tarihi 1. Cilt J. M. Roberts İnkılap Kitabevi Kitap Özeti

J. M. Roberts’ın gezegenimizin tarihini kayıt altına aldığı eserin bu ilk cildi Afrika savanalarındaki kökenlerimizden ilk uygarlıkların doğuşuna, eski imparatorluk çağlarından tüm dünya için mühim bir dönüm noktası olan Sanayi Devrimi’ne kadar uzanan tarihi kapsıyor. Çağlar boyu farklı uygarlıkların gelişimlerini, 18. yüzyıla kadar gerçekleşen çalkantı ve değişim dönemlerini, düzendeki ve güçteki ülkeler arası kaymaları Dünya Tarihi’nin bu ilk cildinde bulacaksınızdır.

Harikulade bir başarı… Günümüz için rakipsiz bir dünya tarihi; olağanüstü hadiselerin ve tartışılmaz değerlendirmelerin kitabı.

-A. J. P. Taylor- The Observer (Londra)

Başarılı bir kitap… Şimdiye kadar yazılmış en müthiş tarih.

-J. H. Plumb-

Eğitici… Sürükleyici olduğu kadar da düşündürücü bir kitap.

-Christopher Hibbert- En kaliteli dünya tarihi kitabı.

-The Times-

Dünya Tarihi 1. Cilt J. M. Roberts İnkılap Kitabevi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu