E-Kitap

Deyimler Sözlüğü 2 Ömer Asım Aksoy Kitabı PDF indir

Deyimler Sözlüğü 2 Ömer Asım Aksoy İnkılap Kitabevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Deyimler Sözlüğü 2 Ömer Asım Aksoy İnkılap Kitabevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Deyimler Sözlüğü 2 Ömer Asım Aksoy İnkılap Kitabevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Deyimler Sözlüğü 2 Ömer Asım Aksoy İnkılap Kitabevi PDF indirme linki ile Deyimler Sözlüğü 2 Ömer Asım Aksoy İnkılap Kitabevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Deyimler Sözlüğü 2 Ömer Asım Aksoy İnkılap Kitabevi Kitap Özeti

İlk baskısı 1965 senesinde TDK aracılığıyla yayımlanan Atakelimeleri ve Deyimler Sözlüğü, klasikleşmiş bir dilbilim çalışmasıdır.

Düşünceler, yaşayışlar, inanışlar ve geleneklerle örülü dilimizi belgeleyen, atrihsel ve kültürel belleğimizin unutulmamasına yardım eden bir sözlüktür. Uzun araştırmalar neticesinde hazırlanan bu çalışma bilimsel ve nesnel bir kaynak olması sebebiyle kuşakların başvuru kitabı olmuştur, olmaveya devam ediyordir.

Deyimler Sözlüğü 2 Ömer Asım Aksoy İnkılap Kitabevi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu