Çöle İnen Nur Kitabı PDF indir

Çöle İnen Nur Kitabı PDF

Kitap ismi Çöle İnen Nur olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Çöle İnen Nur kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Çöle İnen Nur kitabını PDF indirmeden önce sizlere Çöle İnen Nur kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Çöle İnen Nur Özet

Çöle İnen Nur kitabının yazarları Necip Fazıl Kısakürek olan ve 608 sayfalık kitap 2007 senesinde Din (İslam) kategori bölümünde yerini almıştır.

Çöle İnen Nur PDF indir

Çöle İnen Nur kitabını yazımızın alt bölümünden Çöle İnen Nur PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Çöle İnen Nur kitabını indirebilirsiniz.

Bu eser Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in en bilinen ve okunan kitaplarının başında gelir. Peygamber Efendimiz’in yaşamının ele alındığı bu eserde, yazarın kendi ifadesiyle “tefsir, hadis, siyer ve nakil olarak en emin kaynaklardan devşirilmiş ve kaynaklarını sıra sıra göstermek tasasından uzak” durulmuştur. Üstad, kitabının bir “ilim değil sanat eseri” olduğunun da özellikle önemini vurguluyor ve ekliyor: “ilmin içini ve dışını tahkik selahiyetinde olmadığı mukaddes kapıya, fakat inanmış ve teslim olmuş sanat tavrıyla sokulmaktan başka çare yoktur.”

Çöle İnen Nur Kitabı PDF

pdf indirme butonu

Yorum yapın