Çocuk Deyip Geçmeyin Adem Güneş Kitabı PDF indir

Çocuk Deyip Geçmeyin Adem Güneş Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Çocuk Deyip Geçmeyin Adem Güneş Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Çocuk Deyip Geçmeyin Adem Güneş Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Çocuk Deyip Geçmeyin Adem Güneş Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Çocuk Deyip Geçmeyin Adem Güneş Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Çocuk Deyip Geçmeyin Adem Güneş Timaş Yayınları Kitap Özeti

“Ne kadar kıymetli insan gördüysem onların çocuğa değer verdiğini de gördüm.

Çocuğa değer vermek bir lütuf değil, insan olmanın gereğidir. Bu gerekliliğe önem veren ebeveynlerin çocukları hayatla barışık yaşar. Yeri geldiğinde coşkuyla gülebilen, gerektiğinde hüzün duyabilen çocuklardır onlar. Gözleri ışıl ışıl, ‘insan olmanın değerini’ duyarak yaşamış çocuklar…

Ne kadar sorunlu çocuk gördüysem, hepsinin ‘çocuk deyip geçilmiş’ olduğunu da gördüm.

Çocuk deyip geçmemek için çocuğun kim olduğunu bilmek gerekir.

Çocuk kimdir ve nasıl yaşar? Kişiliği nasıl gelişir? Duyguları nasıl meydana gelir?”

Adem Güneş Çocuk Deyip Geçmeyin’de bir çocuğun gözünden bakıyor hayata. Her bölümde yeni düşünce ufukları geliştiriyor. Kimi zaman “Dikkat dağınıklığı yoktur, o zaten çocuğun normal halidir” diyor, kimi zaman “çocuk eğitiminin ceza ile olamayacağına” dikkat çekerek yetişkin-çocuk ilişkisinin temeli olan “güven” duygusunun önemini vurguluyor.

Çocuk Deyip Geçmeyin Adem Güneş Timaş Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın