E-Kitap

Çocuğumla Oyun Saatim Turgay Keskin Kitabı PDF indir

Çocuğumla Oyun Saatim Turgay Keskin Maviçatı Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Çocuğumla Oyun Saatim Turgay Keskin Maviçatı Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Çocuğumla Oyun Saatim Turgay Keskin Maviçatı Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Çocuğumla Oyun Saatim Turgay Keskin Maviçatı Yayınları PDF indirme linki ile Çocuğumla Oyun Saatim Turgay Keskin Maviçatı Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Çocuğumla Oyun Saatim Turgay Keskin Maviçatı Yayınları Kitap Özeti

Çocuğumla Oyun Saatim

Bütün çocuklar oyun oynamayı sever. Lakin çoğu anne baba oyun oynamanın çocukların gelişimine olan tesirinin farkında değildir. Oyun, çocuk için yeme içme kadar temel bir ihtiyaçtır ve bunun yanı sıra çocuğun doğal dürtülerinden de biridir. Çocuk, dış dünya ile kendi iç dünyası içinde yolculuk yaparken, oyun; ona, kendini ifade alanı sağlayan müthiş bir zamantir.

Çocuk oyun oynarken hem yaşadığı sıkıntıları dışa vurur hem çevresiyle ilişki kurmayı öğrenir hem de sosyal ve toplumsal bir birey olmanın ilk adımlarını atmaya başlar. Öğrenmesi gereken her şeyi oyun aracılığıyla pasif olarak yaşamakla yetinmeyip bunun yanı sıra da aktif olarak da öğrenir; korkmadan, pozitif bir atmosferde, sevgi ve güven dolu bir ortamda, kısacası: oyun oynayarak…

Bu kitap size oyun oynayarak çocuklarınızın sağlıklı, sosyal ve yaratıcı birer birey olmalarının yolunu gösteriyor. Bebeklikten bu yana yaş gruplarına göre özgüven ve zekayı da arttıran oyunları hususunda uzman Turgay Keskin keyifli bir anlatımla siz anne babalara çocuklarınızla sağlıklı iletişimin kapılarını aralıyor.

Unutmayın: Çocuğunuzla oyun saatleriniz onun gelişimine çok faydalı olacak.

Çocuğumla Oyun Saatim Turgay Keskin Maviçatı Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu