Korku Kitapları

Carol Gömülmeden – Josh Malerman Kitabı PDF indir

Carol Gömülmeden – Josh Malerman Kitabının Özeti

Kitap Özeti

Kafes Kitabının Çoksatan Yazarı Josh Malerman’dan Uyuyan Güzel Masalı İle Vahşi Batı Öykülerini Ustaca Harmanlayan Gerilim Dolu Bir Roman: Carol Gömülmeden

Carol Evers’ın karanlık bir sırrı vardı. Bazı zaman komaya giriyor ve komaya girdiğinde bir ölüden farksız oluyordu. Nabzı ve kalbi duruyor, nefes aldığı belli olmasa da bilinci asla kapanmıyordu. Lakin doktorlar bile onun öldüğünü düşünüyordu.

Bu sırrı bilen iki kişiden bir tanesi olan ve ondan kurtulup servetine konmak isteyen kocası, Carol komaya girdiğinde onu diri diri mezara gömmek için yapmış olduğu planı hayata geçirmeye koyulur. Komadaki Carol etrafında olan her şeyi duyup hissederken, Harrows adlı kasabada cenaze çalışmaları başlar.

Bu sırrı bilen diğer kişi, Carol’ın eski sevgilisi, ünlü kanun kaçağı James Moxie ise haberi aldığında Carol gömülmeden Harrows’a yetişmek için yola çıkar. Tehlike ve gizemle dolu Yol’da yolculuk ederken eski düşmanlarla, ürkütücü varlıklarla ve peşindeki kiralık katillerle başa çıkmak zorundadır.

“Fevkalade zekice yazılmış bir roman. Çoktan kaybedilmiş bir yaşamı kurtarmak için yapılan tehlikeli bir yolculuğu ve ölümün kimi zaman yalnızca başlangıç olduğunu anlatan bir eser.”

– J. D. Barker, Çoksatan Dördüncü Maymun ‘un yazarı

“Carol Gömülmeden, hepimizin içinde var olan enteresan Batı’da cereyan eden bir Poe öyküsü, roman yalnızca yeri yerinden oynatmakla kalmıyor, yeri deliyor da. Bir tabutun sığacağı kadar.”

– Stephen Graham Jones, Melezler’in yazarı

Carol Gömülmeden – Josh Malerman [PDF İNDİR]
Carol Gömülmeden – Josh Malerman [EPUB İNDİR]

Alternatif Link:Carol Gömülmeden – Josh Malerman KİTABI PDF İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu