Canım Aliye, Ruhum Filiz PDF indir

Canım Aliye, Ruhum Filiz PDF indir, Canım Aliye, Ruhum Filiz kitabı 160 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 21 cm boyutundadır. Canım Aliye, Ruhum Filiz kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Canım Aliye, Ruhum Filiz kitabını 9789750826672 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Canım Aliye, Ruhum Filiz kitabını PDF indir.

Canım Aliye, Ruhum Filiz PDF

Büyük sıkıntıların meydana geldiği çalkantılı zamanlarda bile ailesinin sorumluluğunu taşıyan bir yazarın eş ve baba olarak portresini çizen bu mektuplar, Sabahattin Ali’yi yakında zamandan tanımamızı sağlıyor.
“Bundan sonra hiç kimse sana benim kadar yakın olmayacak. Beraber Almanca öğreneceğiz, ben İngilizce öğrenmek istiyorum, birlikte İngilizce dersi alacağız, ben kitaplar tercüme edeceğim, bunları birlikte okuyacağız, neşeli ve kederli bulunacağız, ne olursa olsun, bütün bunlar hep birlikte, hep ikimizin iştirakiyle olacak ve başka hiç kimse karışmayacak.”
Tarihsiz bir mektuptan
“Sen nasılsın? Keyfin yolunda mı? Sevgilim, Filiz’im nasıl? Onun bir fotoğrafçıda, hiç olmazsa vesikalık bir resmini çıkartıp gönder. Kendinin de bir resmini yolla. İkinizi de fevkalade göreceğim geldi.” (24. VIII. 1944 tarihli mektuptan)

Canım Aliye, Ruhum Filiz Özeti

Canım Aliye, Ruhum Filiz Pdf Oku

Canım Aliye, Ruhum Filiz Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın