E-Kitap

Çalınmış Kelley Armstrong Agapi Yayınları Kitabı PDF indir

Çalınmış Kelley Armstrong Agapi Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Çalınmış Kelley Armstrong Agapi Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Çalınmış Kelley Armstrong Agapi Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Çalınmış Kelley Armstrong Agapi Yayınları PDF indirme linki ile Çalınmış Kelley Armstrong Agapi Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Çalınmış Kelley Armstrong Agapi Yayınları Kitap Özeti

Elena Michaels on yıl önce sevgilisi aracılığıyla bir kurtkadına dönüştürülmüş ve onu kuvvetli kılan her şeyi bu değişimle elde etmiştir. Ama yanlış bireylerin elinde bu güç, onun ölümcül bir hale gelmesine neden olabilir.

Ve şimdi, tam her şeyi kabul edip kendisiyle barışık bir biçimde yaşamaya başlamışken, bir grup bilim insanı onun varlığından haberdar olurlar. Amaçları Elena’yı avlamaktır ve o da hiç farkında olmadan, onların kurduğu tuzağa düşer. Ama bu insanlar Elena’nın bir ailesi olduğunu hesaba katmamışlardır. Elena’nın Sürü’sü, onu kurtarmak için her şey yapacaktır. Bilim insanları, Elena’nın sahip olduğu güçleri de hesaba katmamakla en büyük hatayı yaparlar.

Çalınmış Kelley Armstrong Agapi Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu