E-Kitap

Biz Caroline Kepnes Kitabı PDF indir

Biz Caroline Kepnes Epsilon Yayınevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Biz Caroline Kepnes Epsilon Yayınevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Biz Caroline Kepnes Epsilon Yayınevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Biz Caroline Kepnes Epsilon Yayınevi PDF indirme linki ile Biz Caroline Kepnes Epsilon Yayınevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Biz Caroline Kepnes Epsilon Yayınevi Kitap Özeti

Olay Yaratan ve Netflix Tarafından Dizi Olarak Uyarlanan Sen Kitabındaki Müthiş Gerilim Bizle Devam Ediyor.

“Tamamen özgün. Hiç böyle bir şey okumadım. Sarsıcı ve korkutucu.”

– Stephen King

Aşk için yaptıklarında sınır tanımayan Joe Goldberg’ün işlediği cinayetler, kuvvetli hislerinin en büyük ispatıydı. Joe şimdi geçmişini arkasında bırakıyor; batıya, ikinci şansların şehri Los Angeles’a gidiyor.

BEKLİYOR. İZLİYOR. TAKİP EDİYOR.

Joe, Hollywood’da yeni bir hayata başlamak isteyen diğer bireylerin arasına basit bir şekilde karışır. Bir kitapçıda iş bulur, avokado salatası yer ve güzel gazeteci komşusuyla takılır. Lakin herkesin kendini yıldız sandığı bu yerde Joe sürekli olarak tedirgindir, çünkü yakasını bir biçimde sıyırdığı cinayetlerden aslında kurtulamadığının farkındadır. İşlediği korkunç suçlar, en fazla istediği şeyle içindeki tek engeldir: GERÇEK AŞK.

Sırlarını saklayamayacağı bir noktaya varan Joe sonsuza kadar birlikte olmak istediği kadına zarar vermemek için elinden geleni yapacaktır. Ne var ki gerçekler meydana geldiğinda çok az seçim şansı olacaktır…

“Takıntım oldu.”

– Jessica Knoll, Dünyanın En Şanslı Kızı’nın yazarı

“Caroline Kepnes’ın anlatımında sinsice bir şeyler var. Bencil bir toplumun hicvini yaparken hedefine ulaşıyor, derinden kesiyor ve tam anlamıyla deşiyor.”

– Entertainment Weekly

“Bu kitap yüzünden Stockholm Sendromu’na kapılacaksınız.”

– Harpers Bazaar

“Merak uyandırıcı.”

– Entertainment Weekly

Korkutucu.

– US Weekly

Biz Caroline Kepnes Epsilon Yayınevi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu