E-Kitap

Bir Gün David Nicholls Kitabı PDF indir

Bir Gün David Nicholls Epsilon Yayınevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Bir Gün David Nicholls Epsilon Yayınevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Bir Gün David Nicholls Epsilon Yayınevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Bir Gün David Nicholls Epsilon Yayınevi PDF indirme linki ile Bir Gün David Nicholls Epsilon Yayınevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir Gün David Nicholls Epsilon Yayınevi Kitap Özeti

Bir günde tüm yaşamın değişebilir!
Peki farkına varabilir misin?

Dexter ve Emma 1988 senesinde tanıştıklarında ilk günden birbirlerinden etkilenmişlerdi. Öğrencilik hayatlarının sonuna gelmişken önlerinde onları bekleyen binlerce olasılık kendine güvenen Dexter’ı heyecanlandırırken zeki ama çekingen Emma’yı belirsizliğe boğuyordu. Bu iki zıt kişiliğin karşılaşmasından yirmi yıla yayılan bir sevgi dünyaya gelecektı. Dalgalı ilişkileri kavgalarla, kaçırılan ve yakalanan fırsatlarla, kahkaha ve gözyaşıyla sınanacaktı. Ve zaman içinde, duyguları değiştikçe yaşamın zorlukları ve aşkın doğasıyla da yüzleşmeleri gerekecekti.

David Nicholls yirmi yıla yayılan bir ilişkiyi tek ve özel bir gün üzerinden anlatıyor. Her yılın 15 Temmuz’unda Emma ve Dexter’ın yaşamının enstantanesini sunuyor. Bir Gün komedisinden ödün vermezken sevginin farklı farklı şekillerde insana nasıl dokunduğunu da gözler önüne çıkarıyor.

“Okuru kendine tutsak eden, dahice bir roman.”

-Nick Hornby

“Gençliğin gönül yaralarına nostalji dolu bir dönüş arayan ve kendini yeniden yaratma hikâyelerini sevenler (yani hepimiz) için…”

-New York Times

“Akıcı, temposu ustalıkla ayarlanmış, bi hayli fazla gözlem dolu aynı anda hem gülünç hem de duygusal bir kitap.”

-Boston Globe

“Zeki, gülünç, tutkulu ve dayanılmaz derecede üzücü… Nicholls’ın nükteli dili öyle bir şeffaflığa sahip ki insanın aklına Nick Hornby’yi getiriyor: Okumaya sürdükçe öykünün içinde eriyor ve arkasındaki sıkı çalışmanın farkına bile varmıyorsunuz”

-The Times

“Nicholls ustalıklı bir dile ve duygulara dair müthiş bir empatiye sahip. Karakterleri kesinlikle inandırıcı. Bir Gün modern klasiklerden biri olmaya aday.”

-Daily Mirror

Bir Gün David Nicholls Epsilon Yayınevi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu