Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi PDF indir

Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 492 sayfalık 13.5 x 19.5 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9789750722127 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi PDF

Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi, olağanüstü bir hızda seyreden, durmadan kendini çoğaltarak gelişen bir roman. Mekân ve zaman sınırı tanımayan, bir ucu 19. yüzyılda, bir ucu şimdilerde, yazınsal bir Türkiye panoraması. Şaşırtıcı bir öykünün bittiğinin sanıldığı yerde, okuru olmadık bir öyküyle yeniden afallatan bir “insan manzaraları” kitabı.
Bir Mâniniz Yoksa Annemler Size Gelecek adlı kült kitabın yazarı Ayfer Tunç, bu kez, Karadeniz’in ufak bir kentinde denize sırtını dönmüş bir akıl hastanesinden yola çıkarak, akıllara durgunluk veren bireylerin yaşam zincirlerinden müthiş keyifli bir roman örüyor. Yalan Yanlış, hemen hemen yüz yıllık bir kesitte, siyasal ve toplumsal dönüm noktalarının bireylerin yaşamlarında bıraktığı izleri sürüyor.
Yalan Yanlış’ı soluk soluğa okurken, Türkiye’nin bütün durumlarını yaşayacak, belki de insanlığın ortak hikâyesiyle yüz yüze geleceksiniz.

Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi Özeti

Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi PDF Oku

Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın