E-Kitap

Big Boss Kitabı PDF indir

Big Boss Kitabı PDF

Kitap ismi Big Boss olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Big Boss kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Big Boss kitabını PDF indirmeden önce sizlere Big Boss kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Big Boss Özet

Big Boss kitabının yazarları Mustafa Hoş olan ve 280 sayfalık kitap 2014 senesinde Araştırma-İnceleme kategori bölümünde yerini almıştır.

Big Boss PDF indir

Big Boss kitabını yazımızın alt bölümünden Big Boss PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Big Boss kitabını indirebilirsiniz.

Bir Recep Tayyip Erdoğan Kitabı Bu kitaptaki karakterler, olaylar tamamen gerçektir. Gerçek bir yaşam öyküsüdür…

NeoTürkiye’de gerçek kor bir ateş gibidir. Gerçeğe dokunmaya hazır mısınız? Her sayfa çevrildiğinde karşınıza bir başka Tayyip Erdoğan çıkacak. 13 senedir evde, sokakta, okulda, işte hep o var. Oysa, bilinmeyeni bilinenden daha çok. Tuhaf ilişkiler, esrarengiz olaylar, kriminolojik adamlar. Kimdir Recep Tayyip Erdoğan?

Gerçekten biliyor musunuz? Algı yerine gerçeğe dokunmak istiyor musunuz? Big Boss, ateşten korunmak için ateşten uzaklaşmıyor. Ateşin içine giriyor. Gerçek bir gazetecinin yapması gerektiği gibi… 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaşamöyküsü hiç böyle anlatılmadı. Big Boss, gerçeğe doğru atılmış yürekli bir adımdır. NeoTürkiye bir zehirdir. O zehrin panzehiri ise gerçeğe sahip çıkmak ve hafızadır.
(Tanıtım Bülteninden)

Big Boss Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu