E-Kitap

Beyaz Geyik Sarah Dalton Agapi Yayınları Kitabı PDF indir

Beyaz Geyik Sarah Dalton Agapi Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Beyaz Geyik Sarah Dalton Agapi Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Beyaz Geyik Sarah Dalton Agapi Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Beyaz Geyik Sarah Dalton Agapi Yayınları PDF indirme linki ile Beyaz Geyik Sarah Dalton Agapi Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Beyaz Geyik Sarah Dalton Agapi Yayınları Kitap Özeti

Mae bir Sihirlidoğan olmayı , bu yükü omuzlamayı hiç bir zaman istememişti.

Şimdi krallığın sihre yeniden ihtiyacı vardı ve Aegunlundın kralı , oğlu Prens Casimirle evlendirmek için son Sihirdoğanın gelmesini bekliyordu.

Maein kasabası Halts Waldenin hevesli değirmencisi , kzının Sihirlidoğan olduğunu iddia ediyordu.Mae bunun bir saçmalık olduğunu biliyordu ama kraliçe olma şansızlığını kendisi yerine Ellenin tadacak olmasına da seviniyordu.Yapması gereken tek şey arkasına yaslanıp , Prens Casimir ve Ellenin evlenmelerini seyretmekti , çünkü bu evlilik onu kendi kaderinden kurtaracaktı. Ama tam da onların tanışma gününde olağanüstü şeyler gerçekleşti ve Mae kendini, kasabanın yanındaki lanetli ormanda , hiçbir zaman yaşacağını düşünmediği macereaların peşinde koşarken buldu. Artık alması gereken bir intikan vardı ve hiçbir şey ona engel olamazdı.

Beyaz Geyik Sarah Dalton Agapi Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu