E-Kitap

Başkalarının Çiçekleri (Öykü Seçkisi) Kitabı PDF indir

Başkalarının Çiçekleri (Öykü Seçkisi) Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Başkalarının Çiçekleri (Öykü Seçkisi) Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Ayrıca yazımızın detayında Başkalarının Çiçekleri (Öykü Seçkisi) PDF indirme linki ile Başkalarının Çiçekleri (Öykü Seçkisi) kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Başkalarının Çiçekleri (Öykü Seçkisi) Kitabı Özeti

Başkalarının Çiçekleri eseri, yirmi beş farklı yazarın öyküyü tanımlayışlarını, duygu ve düşüncelerini öykü türüyle nasıl anlattığını içermektedir.

Bu kitap, genç okurlara ve tüm öykü âşıklarına yazılmıştır. Dünyanın zor zamanlar geçirdiği bu günlerde, kimi öykülerde olanı, kimi öykülerde ise olması gerekeni, hayal ettiğimiz o güzel dünyayı büyük bir istekle anlatmaya çalıştık. Nerede olduğunuzu, kim olduğunuzu, ne yaptığınızı ve politik eğilimlerinizin neler olabileceğini önemsemeden, yalnızca okumak istediğiniz öyküleri yüksek sesle yazmak istedik.

Ustamız Sait Faik’in dediği gibi: “Haksızlıkların olmadığı bir dünya… İnsanların hepsinin mesut olduğu, hiç olmazsa iş bulduğu, doyduğu bir dünya… Hırsızlıkların, başkalarının hakkına tecavüz etmelerin bol bol bulunmadığı… Pardon efendim! Bol bol bulunmadığı ne demek, hiç bulunmadığı bir dünya…” Okumak yükümüzü hafifletsin, o dünyayı hep birlikte bulalım.

Başkalarının Çiçekleri (Öykü Seçkisi) KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu