E-Kitap

Bağrı Yanık Ömer Mahmut Yesari Kitabı PDF indir

Bağrı Yanık Ömer Mahmut Yesari Maviçatı Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Bağrı Yanık Ömer Mahmut Yesari Maviçatı Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Bağrı Yanık Ömer Mahmut Yesari Maviçatı Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Bağrı Yanık Ömer Mahmut Yesari Maviçatı Yayınları PDF indirme linki ile Bağrı Yanık Ömer Mahmut Yesari Maviçatı Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Bağrı Yanık Ömer Mahmut Yesari Maviçatı Yayınları Kitap Özeti

Hacı Hafız, Bakır Efe ye hınçla, kinle diş geçiriyordu. Çocuk ne bilir, öyle mi? Ömer e, Sazlıklı çobanın yavrusu sarı köpeğini git, dizine yatır da okşa… diyen mi olmuştu?

Hacı Hafız, oynasın, eğlensin, avunsun diye ne köpekten ne kuşlar bulmuş, getirmişti de hiç birinin yüzüne bakmamış; birine elini sürmemişti. Ömer, ne düşünmüş, aklından ne hayaller, ne anılar geçmiş de Hacı Hafızın bağ yolunda yavruladığını dile getirdiği köpeği aramaya çıkmıştı.

Yavrularını emziren her ana hayvan, canını ortaya atar da topal karıncayı bile yanına yanaştırmazdı. Nasıl olmuştu da. garip Ömer ciğin dizine başını koymuş, ufak elleriyle okşasın diye boynunu uzatmıştı? Hacı Hafız, onu gördüğü günden bu yana haraptı, hasta idi.

Bağrı Yanık Ömer Mahmut Yesari Maviçatı Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu