E-Kitap

Ayça’nın Yeni Evi Yin Chien Kitabı PDF indir

Ayça’nın Yeni Evi Yin Chien Yapı Kredi Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Ayça’nın Yeni Evi Yin Chien Yapı Kredi Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Ayça’nın Yeni Evi Yin Chien Yapı Kredi Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Ayça’nın Yeni Evi Yin Chien Yapı Kredi Yayınları PDF indirme linki ile Ayça’nın Yeni Evi Yin Chien Yapı Kredi Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Ayça’nın Yeni Evi Yin Chien Yapı Kredi Yayınları Kitap Özeti

Benim halim ne olacak!!!

Ayça çok üzgündür. Çünkü yaşamı büyük yeniliklerle doludur. Yeni bir şehir, yeni bir ev, yeni bir okul! Her şey değişmiştir. Şimdi, bütün bunlara alışması gerekecektir. Üstelik, kendisine yeni bir arkadaş bulamamaktan korkmaktadır…

Bazı zaman, çok kötü olduğunu düşündüğümüz durumlar, bizim için beklenmedik bir armağanye dönüşebilir!

“Bak! Sanki ormanda keşfe çıkmışız, değil mi?” dedi Balçiçek. O sırada, Tarzan gibi ağaçta sallanıyordu. Ayça kahkahalarla güldü. Gerçekten de koca bir ormana benziyordu burası! Otomobilller koştura koştura giden vahşi hayvanlardı. Yerdeki su birikintileri bataklıkları, ince uzun binalarsa ormandaki ağaçları andırıyordu.

Ayça’nın Yeni Evi Yin Chien Yapı Kredi Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu