E-Kitap

Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş Kitabı PDF indir

Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş PDF indirme linki ile Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş Kitap Özeti

Auden Dare, hayata alışılmadık bir perspektifle bakıyor: O, renkleri göremiyor. Doğuştan sahip olduğu, nadir görülen bu durum, Auden için her şeyi daha da zorlaştırıyor. Artık hiçbir yerde pek yağmur yağmıyor, su savaşları her zamankinden daha da yakın…
Auden taşınmak zorunda kaldığı yeni kasabada enteresan hadiselerin ortasında bulacak kendini: Babasına dair sırlar, beklenmedik dostluklar… Peki ya yağmurlar? Hayal ettiğinden daha büyük olan bu keşif yolculuğunda kuraklıkla savaşan dünyanın geleceğini değiştirebilecek mi?

2016nın en iyi gençlik kitabı. Heyecan verici… Bethell bütün klişeleri altüst ediyor. Takip edilmesi gereken bir yazar.

– Telegraph

Sıra dışı bir roman. Anlatım muhteşem. Patricia Fordenin Liste kitabının hayranları çok
sevecekler.

– Childrens Book Ireland

Bu kitap, sınıf sistemi, gücün kötüye kullanılması, teknolojiye duyulan aşırı güven ve bilgilerin paylaşılması gibi bir çok tartışmaveyair düşündürüyor. Güzel bir hikaye.

– The Bookbag

Kitap, toplumun, sınıfın ve çevrenin fikirlerini keşfeden lirik bir masal hissine sahip.

– Bookseller

Neil Gaimanın Yokyer tonları bu fantastik hikâyeyi renklendiriyor, lirik bir macera.

– Booktrustkişisel

Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu