E-Kitap

Ateş 2 Ulaşmak (Ciltli) Filiz Puluç Agapi Yayınları Kitabı PDF indir

Ateş 2 Ulaşmak (Ciltli) Filiz Puluç Agapi Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Ateş 2 Ulaşmak (Ciltli) Filiz Puluç Agapi Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Ateş 2 Ulaşmak (Ciltli) Filiz Puluç Agapi Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Ateş 2 Ulaşmak (Ciltli) Filiz Puluç Agapi Yayınları PDF indirme linki ile Ateş 2 Ulaşmak (Ciltli) Filiz Puluç Agapi Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Ateş 2 Ulaşmak (Ciltli) Filiz Puluç Agapi Yayınları Kitap Özeti

Parkta yaşanan olay sonrası birbirlerine doğru atılan tüm adımlar Ulaş aracılığıyla geri alınır,

Arya’yla âdeta iki yabancıya dönüşürler. Arya, Ulaş için savaşmaya kararlı olsa da halen hiçbir şeyi çözememişken, bildiği ufak sır görülmektedir ve Ulaş’ı kazanamadan tekrar kaybeder. Aşk için her fedakârlığı yapmaya hazırdır, Ulaş’ın, babasıyla alakalı olan acı gerçeği anlatmaya hazır olmasını bekler.

Bu anlayışlı bekleyiş, beklenilmeyen bir yolculuğa ve birtakım olaylara gebe kalır. İntikam ateşiyle yanan Ulaş’ın anıları ve Eren’in sırları, beklenmedik bir anda bir araya geldiklerinde yapbozun kayıp parçalarını görülmektedirır. Büyük resme bakıldığında gördükleri, bildikleri gerçeklerin eksik ve yalan olduğu, ardında büyük bir tehlike barındırdığıdır. Lakin kayıp vermemek için artık çok geçtir.

“Vazgeçmek de affetmek de zaruridir. Çünkü bu ikisi de olmadan özgür sayılmaz insan.

Vazgeçmezse mecbur, affetmezse saplı kalır. Ve şüpheniz bu, felaket bir durumdur. Akıp giden zamanda kendini askıya almaya benzer bu. Kimseye dokunamadan, karışamadan biter.”

Ateş 2 Ulaşmak (Ciltli) Filiz Puluç Agapi Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu