E-Kitap

Aşk ve Diğer Şeyler Eve Bourton Agapi Yayınları Kitabı PDF indir

Aşk ve Diğer Şeyler Eve Bourton Agapi Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Aşk ve Diğer Şeyler Eve Bourton Agapi Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Aşk ve Diğer Şeyler Eve Bourton Agapi Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Aşk ve Diğer Şeyler Eve Bourton Agapi Yayınları PDF indirme linki ile Aşk ve Diğer Şeyler Eve Bourton Agapi Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Aşk ve Diğer Şeyler Eve Bourton Agapi Yayınları Kitap Özeti

Büyük bir iş adamı olan babası ölünce Corrine Marchand kendisini, babasının Paris’teki dev şirketinin başında bulur. Corinne, sevgilisi Philippe Rochemort aracılığıyla üç yıl önce terk edildiğinden beri erkeklere güvenmediğinden, yalnız olmanın en iyisi olduğuna ikna olmuş durumdadır. Bundan dolayı, çekici bir adam olan bankacı Miles Corsley’yle tanıştığında, onunla randevuya çıkmak bir yana, ona birkaç saatini ayırmayı bile reddeder.

Corinne’in genç kardeşi model Yolande’sa yaşamı boyunca Philippe’in kardeşi Yves’i sevmesine ve evlenmeyi planlamalarına rağmen, film yıldızı olan kötü çocuk Patrick Dubuisson’la tanıştıktan sonra nişanı atmış ve Hollywood’da tutkulu bir işe girişmiştir. Lakin Hollywood’un
çekiciliğinin her zaman mutluluk getirmeyeceğini zor yoldan öğrenecektir. Paris, aşkın şehri, acaba Marchand kızları için yeniden gözde olacak mıdır?

Aşk ve Diğer Şeyler Eve Bourton Agapi Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu