Aşk Ol Hande Akın Libros Yayınları Kitabı PDF indir

Aşk Ol Hande Akın Libros Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Aşk Ol Hande Akın Libros Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Aşk Ol Hande Akın Libros Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Aşk Ol Hande Akın Libros Yayınları PDF indirme linki ile Aşk Ol Hande Akın Libros Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Aşk Ol Hande Akın Libros Yayınları Kitap Özeti

Kıymetli okur;

Aşk Ol kitabımda; yaşamımda dönüm noktaları oluşturan bazı hadiseleri, olaylarda bulunan bireylerin yaşamıma etkilerini, Kazdağları’nda başlayan Hindistan’dan, Konya’dan, Tayland’dan, Şirince’den, Yunan Adaları’ndan, Venedik’ten, İngiltere Glastonbury’den, İspanya Camino Hac Yolu’ndan, Arizona’dan, Sedona’dan, Como Gölü’nden, New York’tan, Los Angeles’tan, “Ye Dua Et Sev” filmiyle ünlenen Bali’den, başka yaşamlarımın da olduğunu çok net hissettiğim Güney Amerika’da Peru ve Brezilya’ya kadar uzanan ruh eşimi arama, kendimi bulma ve Kâbe’de Aşk olma maceramı anlatıyorum. Kısa olaraksı; Özüme yolculuğumu paylaşıyorum.

Buldun mu? derseniz…

Herkesin cevabı kendinde saklı, okuduklarınız yalnızca aracı…

Bu kitabımla birlikte niyetim;“Olan güzeldir” bilincini içselleştirmenizi, her yaşadığımız olayın, girdiğimiz hallerin, Aşkın, ilişkinin “ben”i tanımak, sevmek, Aşk yolculuğunda bir adım daha ileriye gidip O’nunla her an bir bulunduğumuzu hissetmemizi sağlamak olduğunu, algılamanızı ve hissetmenizi desteklemektir.

Varlığımız Aşktan…

Bazı zaman unutuyoruz, hatırlatsın Aşk ol!

Aşk Ol Hande Akın Libros Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın