E-Kitap

Aşk-ı Gurur Pınar Gencal Kitabı PDF indir

Aşk-ı Gurur Pınar Gencal Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Aşk-ı Gurur Pınar Gencal Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Aşk-ı Gurur Pınar Gencal Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Aşk-ı Gurur Pınar Gencal Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile Aşk-ı Gurur Pınar Gencal Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Aşk-ı Gurur Pınar Gencal Ephesus Yayınları Kitap Özeti

Jane Austen’ın yazıldığı günden bu yana beğenerek okunan ve birden fazla dile çevrilen, televizyondan beyaz perdeye sayısız adaptasyonu olan klasik eseri Aşk ve Gurur, Türkiye’de geçse neler olurdu?

İngiltere’nin ünlü çay saatlerini, mini keklerini, şatafatlı elbiselerini ve görkemli balolarını unutun! Bunların yerini Facebook ve Instagram, zeytinyağlı dolmalarla görücü usulü tanışmalar, selfie’ler ve converse’ler alıyor…

Aşk-ı Gurur’da Bay Darcy hiç olmadığı kadar kibirli, Elizabeth Bennett ise bildiğini okumaktan çekinmeyen, asi mi asi bir aktivist. Ama ikisinin de damarlarında Türk kanı akıyor! İsimleri de Günsel ve Orhan… Pınar Gencal’ın satırlarında yeniden hayat bulan hikâye bu sefer Büyükada’da, begonviller içinde, tarihi konakların şahitliğinde geçiyor.

Aşk-ı Gurur hem Jane Austen hayranlarından, hem de romantik komedi sevenlerden tam not alacak, muzip ve tutku dolu bir çalışma.

Aşk-ı Gurur Pınar Gencal Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu