Arkadaşım Elif Set 4 Kitap Julia Boehme Kitabı PDF indir

Arkadaşım Elif Set 4 Kitap Julia Boehme İş Bankası Kültür Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Arkadaşım Elif Set 4 Kitap Julia Boehme İş Bankası Kültür Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Arkadaşım Elif Set 4 Kitap Julia Boehme İş Bankası Kültür Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Arkadaşım Elif Set 4 Kitap Julia Boehme İş Bankası Kültür Yayınları PDF indirme linki ile Arkadaşım Elif Set 4 Kitap Julia Boehme İş Bankası Kültür Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Arkadaşım Elif Set 4 Kitap Julia Boehme İş Bankası Kültür Yayınları Kitap Özeti

Arkadaşım Elif Set 4 Kitap Julia Boehme İş Bankası Kültür Yayınları

Elif ve Kayıp Balığın Sırrı
Eliflerin komşusu, bahçesindeki göletten kaybolan kıymetli balığı için Mırnav’ı suçlar. Elif’in babası Mırnav’ın bahçeye çıkmasını yasaklar. Mırnav’ın suçsuz olduğuna inanan Elif, acilen dostlarından yardım ister. Birlikte bu olayı araştırarak ipuçları toplamaya başlarlar. Bakalım topladıkları ipuçlarıyla olayı çözüp gerçek suçluyu bulabilecekler mi?
Elif Büyük Şehirde
Elif, büyük şehirde babasıyla birlikte yaşayan kuzeni Ferhat’ı ziyaret edeceği için çok mutluydu. İlk kez tek başına yolculuk yapmanın heyecanını da yaşıyordu. Şehire ayak basar basmaz macera dolu anlar da başlamış oldu. Yeni aldığı kırmızı sırt çantası kayboldu! Elif çantasını bulabilmek için hemen kuzeniyle bir plan yaptı…
Elif ile Arkadaşları Çadır Tatilinde
Açelya’nın yaşadığı çiftlikte çadır kurmak! Elif ve dostları heyecandan yerlerinde duramıyorlardı. Güzel bir tatil onları bekliyordu. Ne var ki ulaşan fırtınayı ve komşu çocuklarını hesaba katmamışlardı. Fırtınada devrilen ağaç yüzünden koyunlar kaçışmaya başladı. Üstelik Açelya’nın ufak kuzusu da ortalarda yoktu. Elif ile dostları bu zor durumdan kurtulabilecekler mi?
Elif ve Dinozor Kemiği
Elif, babasının iş yerinde, yani bir inşaat alanında enteresan bir keşif yapar. Gizemli bir fosil, keşfedilmek için uzunca bir zaman Elif’i beklemiştir adeta… Bulduğu kemiği Doğa Tarihi Müzesi’ne götüren Elif, kemiğin bir dinozora ait olabileceğini öğrendiğinde inanamaz. Ayak bastığımız yerin altında dinozorların yattığını kim tahmin edebilirdi ki… Kemikle birlikte Elif için yeni maceraların kapısı da açılmış olur.


Yorum yapın