Alparslan Okay Tiryakioğlu Kitabı PDF indir

Alparslan Okay Tiryakioğlu Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Alparslan Okay Tiryakioğlu Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Alparslan Okay Tiryakioğlu Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Alparslan Okay Tiryakioğlu Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Alparslan Okay Tiryakioğlu Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Alparslan Okay Tiryakioğlu Timaş Yayınları Kitap Özeti

Tarihi romanlarıyla Osmanlı sultanlarının birbirinden kıymetli hayat hikayelerini günümüz okuruna aktaran Okay Tiryakioğlu bu kez Selçuklu topraklarına uzanarak atalarımızın atası Alparslan’ı konuk ediyor sayfalarına. Ve serüven başlıyor!

Çağrı Bey öncülüğündeki Selçuklu Devleti, Dandanakan zaferinin ardından gücüne güç katarak batıya doğru ilerlemektedir. Henüz yağız bir delikanlı olan Alparslan ise dövüş hocası olan yenilmez Korgan’dan aldığı eğitimle rüştünü ispatlayarak önderliğe doğru yükselir. Vatan aşkına sevda ateşi katan güzeller güzeli Selcen Kız’ı kaçırma planları yapılırken, devletin bütünlüğünü hırpalayan iç isyanlar da bir bir bastırılır. Ve nihayet Anadolu’nun kaderini değiştiren Malazgirt Savaşı’nın vakti gelir.

Alparslan ile Roman Diyojen’in tarihe mal olmuş bu destansı yüzleşmesine hazır olun.

Alparslan Okay Tiryakioğlu Timaş Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın