Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim Kitabı PDF indir

Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim Kitabı PDF

Kitap ismi Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim kitabını PDF indirmeden önce sizlere Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim Özet

Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim kitabının yazarları Ziya Şeker olan ve 92 sayfalık kitap 2021 senesinde Edebiyat kategori bölümünde yerini almıştır.

Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim PDF indir

Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim kitabını yazımızın alt bölümünden Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim kitabını indirebilirsiniz.

İstanbul’u arayıp oğlumla görüştüm. Televizyon almışlar, bilmem kaç ekran büyüklüğünde. Annesi de evlilik programı izliyormuş. Saatlerdir bu yazıyı yazmaya çalışıyorum. Büyük harf yazmam gerekiyor, ufak harfle yazıyorum. Siliyorum tekrar yazıyorum. Yanlışımı düzelteyim derken yazdığım bütün cümleyi arada bir de paragrafı siliyorum. Yani resmen boğuştum uzun saatler boyunca. Asıl mesele kızımın “-ceksin, çaksın”larla biten cümleleri vurgulaya vurgulaya anlattığı bilgisayara kaydetme işlemi belleğimden uçup gitmiş. Ya da hiç uğramamış. Gün boyu kan ter için de boğuşa boğuşa yazdığım yazıyı nasıl kaydedecektim? Bilmeyince en kolay iş bile en zor iş olabiliyor. Sınayarak pekiştirmek gerekiyor. Kızımı bir kez daha arayayım.

-Alo, kızım…

Alo Kızım Gömleğimi Değiştiremedim Kitabı PDF


Yorum yapın