E-Kitap

Almanca İlk Yüz Sözcük / Die Ersten Hundert Wörter in Deutsch (Çıkarma Kitabı) Kitabı PDF indir

Almanca İlk Yüz Sözcük / Die Ersten Hundert Wörter in Deutsch (Çıkarma Kitabı) Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Almanca İlk Yüz Sözcük / Die Ersten Hundert Wörter in Deutsch (Çıkarma Kitabı) Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Almanca İlk Yüz Sözcük / Die Ersten Hundert Wörter in Deutsch (Çıkarma Kitabı) Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Almanca İlk Yüz Sözcük / Die Ersten Hundert Wörter in Deutsch (Çıkarma Kitabı) PDF indirme linki ile Almanca İlk Yüz Sözcük / Die Ersten Hundert Wörter in Deutsch (Çıkarma Kitabı) kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Almanca İlk Yüz Sözcük / Die Ersten Hundert Wörter in Deutsch (Çıkarma Kitabı) Kitap Özeti

İlk Yüz Sözcük Çıkartma Kitapları, çocukların dil öğrenimi için hazırlanmıştır. Dil öğrenimini keyifli bir oyun haline getiren bu kitaplar, hem okul öncesi hem de okul çağındaki çocuklar için eşsiz bir hazine niteliğindedir.

İki sayfaya yayılan her büyük ve ayrıntılı resmin üzerinde bazı nesnelerin İngilizce adları yer alıyor. Çocuklar bu sayfadaki sözcüklerle çıkartmaların üzerindeki sözcükleri eşleştirecek, çıkartmaları sayfadaki yerlerine yapıştıracak; böylece sözcüklerle nesne içinde doğrudan bağ kurmayı öğrenecekler. Ayrıca sözcük dağarcıklarını geliştirecek ve bu dillerdeki sözcüklerin doğru yazılışlarını öğrenecekler.

Çocukların basit bir şekilde ve eğlenerek yabancı bir dil öğrenmesini sağlayan bu kitap, çıkartmalar aracılığıyla sözcüklerin görsel olarak hafızalarına yerleşmesine de faydalı oluyor.

İlk Yüz Sözcük Çıkartma Kitabı serisindeki diğer kitaplar:

Fransızca İlk Yüz Sözcük Çıkartma Kitabı

İspanyolca İlk Yüz Sözcük Çıkartma Kitabı

İngilizce İlk Yüz Sözcük Çıkartma Kitabı

Almanca İlk Yüz Sözcük / Die Ersten Hundert Wörter in Deutsch (Çıkarma Kitabı) KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu