E-Kitap

Akıncılar M. Turhan Tan Kitabı PDF indir

Akıncılar M. Turhan Tan Maviçatı Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Akıncılar M. Turhan Tan Maviçatı Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Akıncılar M. Turhan Tan Maviçatı Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Akıncılar M. Turhan Tan Maviçatı Yayınları PDF indirme linki ile Akıncılar M. Turhan Tan Maviçatı Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Akıncılar M. Turhan Tan Maviçatı Yayınları Kitap Özeti

AKINCILAR

-Senin adın Aldemir değil de Mustafa’dır, öyle mi?

-Öyledir Drakula!

-Vilad, kendini pervasızca şeytan diye anan delikanlının üstü­ne atılmamak için nefsini zorladı, homurdanır gibi bir sesle sorguda sürdü:

Bu kahpe ile tanışıyorsun, öyle mi?

– O benim artığımdır Drakula. Aslan yalağından köpekler su içe­mez ama sen bu yiğitliği gösterdin. Lakin dişlerin sökülecektir.

Vilad, uzun sorularla Aldemir’in, Marya’nın taşıdıkları sırrı öğ­renmek, ondan sonra bu iki suçluyu cezalandırmak istiyordu. Lâkin delikanlının kendini Drakula diye anmakla iktifa etmeyerek köpekleşmesi ve üstelik dişlerini sökeceğini söylemesi üzerine soğukkanlı­lığını kaybetti, öğrenmek istediklerini Mara’ya söyletmeyi tasarlaya­rak, hançerini çekti, Mustafa’nın üzerine atıldı…

Akıncılar M. Turhan Tan Maviçatı Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu