Aile Ahlakı / Muhteşem Ahlak Serisi 2 PDF indir

Aile Ahlakı / Muhteşem Ahlak Serisi 2 PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 208 sayfalık 11.5 x 19 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786057689153 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Aile Ahlakı / Muhteşem Ahlak Serisi 2 kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Aile Ahlakı / Muhteşem Ahlak Serisi 2 PDF

Aile; toplumun temel taşı, yaşamın dengesi, ayakta kalabilmenin en mühim vesilesi, ağır bir yük olan kulluk vazifesinin paylaşılması, nesillerin devamiyetinin sebebi, huzurun temini, gelen her türlü saldırılara karşı giyilen bir zırh, inanan bireylerin yüreğindeki en büyük hasret olan cennetin dünya çapındaki bir yansıması…
Üzülerek şahit olduğumuz bir hakikat var ki evlilik ve arkasından kurulan en mühim kurum olan aile, her geçen gün biraz daha itibarsızlaştırılmaktadır. Ya evlilik yaşamın çok sonralarına itilen bir hale dönüşmekte veya evlilik gerçekleşip aile kurulmuşsa da bu büyük nimetin şükrü, gereği oranında eda edilememekte, kolay bir şekilde ve değersiz şeylere feda edilmektedir.
Bu çalışmamızda aile ahlâkı ile alakalı konuları bir araya getirerek bu mühim yaramıza biraz olsun merhem olması için bir gayret sergiledik. Aileyi oluşturan tüm tarafları Kur’ân ve sünnet rehberliğinde yansıtmaya çalıştık. Umuyoruz ki bu çalışmamız, toplumun temel taşı olan ailenin hem kurulmasına hem de muhafaza edilmesina ufak de olsa bir katkı sağlamasıdır.

Aile Ahlakı / Muhteşem Ahlak Serisi 2 Özeti

Aile Ahlakı / Muhteşem Ahlak Serisi 2 PDF Oku

Aile Ahlakı / Muhteşem Ahlak Serisi 2 PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın