Ahmed Günbay Yıldız SET 1 (5 Kitap) Kitabı PDF indir

Ahmed Günbay Yıldız SET 1 (5 Kitap) Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Ahmed Günbay Yıldız SET 1 (5 Kitap) Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Ahmed Günbay Yıldız SET 1 (5 Kitap) Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Ahmed Günbay Yıldız SET 1 (5 Kitap) Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Ahmed Günbay Yıldız SET 1 (5 Kitap) Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Ahmed Günbay Yıldız SET 1 (5 Kitap) Timaş Yayınları Kitap Özeti

Ahmed Günbay Yıldız SET 1 (5 Kitap) Timaş Yayınları

Azat Kuşları

Halkımızın gerçeklerini, onların derdini, kederini ve sosyal meselelerini ele alarak işleyen romancımız Ahmed Günbay Yıldız‘ın Azat Kuşları kısa bir sürede art arda yeni baskılar yaptı… Bu roman, romancının gözlemlerine dayanan ve halka malolmuş gerçek bir hayat hikayesidir. Sosyal değerleri dumura uğratılan ufak bir köy örneğiyle, koca bir toplumdaki çözülüşü ve ferdi çözüm arayışlarını gündeme getiren yazar, bunun yanı sıra çözüm için birtakım ipuçları da vermektedir.

Boşluk

Herşey bir depremle başladı. Şiddetli bir yer sarsıntısının yol açtığu bir felaket… Ve felakettenn pay alanlar ile çıkar sağlayanlar…

İyi ile kötünün bitmeyen kavgasına ayna tutan bu romanda bize ait izler bulurken, bazı şeyleri yeniden keşfetmenin de tadını yaşayacaksınız. Bir asra yakın dönemdir içinde bulunduğumuz sosyal atmosferin ve olguların minyatürünü sunan bu romanı bir solukta okuyacaksınız.

Sitem

Bu güne kadar yüzbinlerce okura ulaşan bu roman, birden çok genç kızın içine düştüğü açmazı göstermektedir. Bu öyle bir açmaz ki, etrafında cazibe ve özentilerden bir araya gelen tuzaklarla dolu… Açmazdaki genç kızlar ise bizim insanlarımız… Usta yazar Ahmet Günbay Yıldız, bu eseri ile insanımızın içinde bulunduğu şartları sebeb-sonuç ilişkileri içinde çok boyutlu işlerken, çözümü de gösteriyor.

Figan

Bir değil bin destandır Anadolu… Destanlara kahramanlar yetiştirmiştir, binlerce. İşte Figan, o destandan bir damlacık. Ermenilerin ihaneti ve masum Anadolu insanı… Yakın tarihe bir ipucu… En çok okunan yazar ünvanını kazanan Ahmed Günbay Yıldız bu romanında Ermeni mezalimi karşısında Anadolu insanının figanını yazdı.

Beyaz Atlı

Ahmed Günbay Yıldız, iç içe geçen hikayelerle kurduğu yeni romanı Beyaz Atlı’da gençlere sesleniyor: Umutların tükendiği yerde hayat da tükenir. Gençlik hülyalarının insanı kuşattığı, kötülüklerin kol gezdiği bir dünya çapında her şeye ve herkese rağmen kararlı adımlar atmak, zorluklara göğüs germek ve doğru sonuca ulaşmak sabır gerektirir. Varlıklı bir ailenin çocuğu olan Şafak, hiç görmediği annesini bulmak ve karşı karşıya geldiğı haksızlıklarla baş edebilmek için zorlu bir mücadeleye girişir. Babasıyla yakınlık kuramayan Şafak, dedesiyle ve köyün bilge kadını Bahar Ana’yla sırdaşlık eder. Şafak, kendisine diş bileyen Selman Ağa ve oğullarının tuzaklarına maruz kalır, annesine ulaşma yolunda türlü önüne geçerle karşılaşır. Okumak için gittiği İstanbul’da Yunus Baba’dan ve Seyit Karabey’den destek alır. Bunun yanı sıra Şafak’ın gönlünde kimseye dillendiremediği bir sevgi kök salmaktadır… Ahlaklı yaşamayı şiar edinmiş Şafak’ın mücadelesini okurken, kendinizden izler görecek, yanıtsız kalmış sorularınıza yanıt bulacaksınız.

Yorum yapın