E-Kitap

Aceleci Sinek Süte Düşer Gökhan Okçu ELMA Yayınevi Kitabı PDF indir

Aceleci Sinek Süte Düşer Gökhan Okçu ELMA Yayınevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Aceleci Sinek Süte Düşer Gökhan Okçu ELMA Yayınevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Aceleci Sinek Süte Düşer Gökhan Okçu ELMA Yayınevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Aceleci Sinek Süte Düşer Gökhan Okçu ELMA Yayınevi PDF indirme linki ile Aceleci Sinek Süte Düşer Gökhan Okçu ELMA Yayınevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Aceleci Sinek Süte Düşer Gökhan Okçu ELMA Yayınevi Kitap Özeti

Bir nedenin olsun, kuvvetli olsun, yolunu kendin bulursun.
Bir neden ver onlara, kuvvetli olsun, yollarını kendileri bulsun.
Bir neden ver onlara, kuvvetli olsun ama çok kuvvetli olsun;
Senin olmadığın yerde, senin için orada bulunsun.

– Gökhan Okçu

“Öğrendiklerimi, tecrübelerimle birleştirerek oluşturduğum ilkeleri, çeşitli meslek gruplarıyla paylaşıyorum. Bunlar çoğunlukla psikologlar, sosyologlar ve nörologlar oluyor. Onlarla birlikte doğruladığımız ilkeleri yaptığım danışmanlıklarda ve koçluklarda kullanıyorum. Belirli bir olgunluğa eriştikçe, ilkelerin pratikte de çalıştığını kendime ispatladıkça, bunları kitabın içerisine alıyorum. İşte bu kitapta oluşturduğum ilkeleri profesyonel iş yaşamı, aile yaşamı ve sosyal hayattaki karşılıklarıyla sizlerle paylaşacağım”

Aceleci Sinek Süte Düşer, Elma Yayınevi çiçeği burnunda bir kitapla sizlerle… Bir eğitmenin senelere dayalı tecrübelerini, gerçek hikâyelerle birlikte okuyacaksınız. Okurken gülümsemeyi unutmayın ama hiçbir şey için acele etmeyin…

Çünkü “Aceleci Sinek Süte Düşer”

 

Aceleci Sinek Süte Düşer Gökhan Okçu ELMA Yayınevi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu