8´den 9´a Matematik Hazırlık Kitabı Kitabı PDF indir

8´den 9´a Matematik Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza 8´den 9´a Matematik Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda 8´den 9´a Matematik Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında 8´den 9´a Matematik Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi PDF indirme linki ile 8´den 9´a Matematik Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

8´den 9´a Matematik Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi Kitap Özeti

8´den 9´a Matematik Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi

Matematiğin önemi yaşamında gitgide artacak. Bunun birkaç sebebi var. Birlikte bakmak ister misin?

MEB aracılığıyla son haftalarda yapılan açıklamalarda hep sayısal düşünme becerisini geliştirme vurgusu üzerinden matematik dersi ön plana çıkarıldı. Yani artık okul başarında matematiğin yüzdesi yükselecek.

Üniversite ve liselere geçiş sınavlarında yaşanan tabloda sınavdaki en mühim ve belirleyici ders artık matematik. Yani başarılı olmak istiyorsan matematikten kaçışın yok! Çağın gereksinimlerinde de analitik düşünme becerisi kazanabilmenin temelinin matematik dersine bağlı olması, yaşamın boyunca matematiğe ihtiyacın bulunacağı manasına geliyor.

Sıkı dur! Bütün bunlar gözünü korkutmasın. Matematiği temelinden ele alan 8’den 9’a Hazırlık Matematik kitabıyla çözüm kolay bir şekilde. Hem lisede okul derslerinde hem üniversiteye giriş sınavlarında hem de ardından matematikle sorunun olmasın diye işi en baştan sıkı tutman için sana bu kitabı bir araya getirdik.

8’den 9’a Hazırlık Matematik kitabında 6, 7 ve 8. sınıfta gördüğün matematik konularının tekrarını bulacaksın. Bu tekrarlar tam da MEB müfredatının yeni sarmal yapısına uygun hazırlandı. Üstelik bu tekrar 9. sınıf matematik konularıyla da ilişkili ele alındı. Yani tekrar ederken öte yandan da önündeki senenin konularına hazırlanacaksın. Böylelikle hem önceki senelerin konularını temelden halledecek hem de liseye tam tekmil hazırlanmış olacaksın.

Kitap boyunca Tonguç seni hiç yalnız bırakmayacak. Çözemediğin soruların uzman öğretmenler aracılığıyla hazırlanmış çözüm videoları TATS uygulamasıyla bir tık uzağında. Takıldığın her yerde başvurabilirsin. Üstelik bu kitapta Youtube video kamp desteği de var. Kitap boyunca yüz yüze kalacağın karekodları okutarak kamp videolarına ulaşabilirsin. Böylelikle yeni yüz yüze kalacağın 9. sınıf konularını video kamp programıyla eksiksiz öğrenebilirsin.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 176

Soru Sayısı: 772


Yorum yapın