8.Sınıf LGS KOTA Konu Taramaları İnkılap Kotası Kitabı PDF indir

Tonguç Akademi 8.Sınıf LGS KOTA Konu Taramaları İnkılap Kotası Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Tonguç Akademi 8.Sınıf LGS KOTA Konu Taramaları İnkılap Kotası Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Tonguç Akademi 8.Sınıf LGS KOTA Konu Taramaları İnkılap Kotası Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Tonguç Akademi 8.Sınıf LGS KOTA Konu Taramaları İnkılap Kotası PDF indirme linki ile Tonguç Akademi 8.Sınıf LGS KOTA Konu Taramaları İnkılap Kotası kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Tonguç Akademi 8.Sınıf LGS KOTA Konu Taramaları İnkılap Kotası Kitap Özeti

Tamamı yeni tarz ve yatay sorulardan bir araya gelen İnkılap Tarihi Konu Taramaları, içinde bulunan toplam 40 adet KOTA ile birlikte 8. sınıf 1. ve 2. dönemin tüm konularını tekrar etmeni sağlayacak ve seni LGS sınavına yönelik çalıştıracak. Konuları tekrar ettirirken kazanım temelli ilerlemene de yol gösterecek.
Takıldığın veya yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü cep telefonuna ücretsiz olarak yükleyebileceğin TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması aracılığıyla uzman hocalardan dinleyebileceksin.
İnkılap Tarihi Kota’sı, PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle, 2020 müfredatına %100 uyumlu biçimde, yeni sınava uygun zorluk düzeyinde hazırlandı.
Aynı zamanda TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap ufak adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.

Tonguç Akademi 8.Sınıf LGS KOTA Konu Taramaları İnkılap Kotası KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın