0’dan 9’a Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitabı PDF indir

0’dan 9’a Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza 0’dan 9’a Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda 0’dan 9’a Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında 0’dan 9’a Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi PDF indirme linki ile 0’dan 9’a Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

0’dan 9’a Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi Kitap Özeti

0dan 9a Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi

Selam Değerli Dostum,

Şimdi 9. sınıfsın. Lise yaşamının ilk basamağında ve önümüzdeki zamanlarda başarıların için mühim bir zamandasin.

0dan 9a Matematik kitabında öğrenmen ve çözmen gereken her şeyi sıfırdan 9a ulaşacağın tarzda, sıra sıra senin için bir araya getirdik.

Yapman gereken fazla basit; sol sayfalardaki renkli ve yeni müfredata uygun, sınavlarda sorulacak bilgilerin ufak parçalara bölünmüş konu anlatımlarını oku ve anla. Hemen ardından sağ sayfalardaki öğrendiklerinle alakalı soruları çöz. Takıldığın soruların video çözümlerini TATS aracılığıyla izle ve öğren. Böylelikle önce konuyu anla sonra da bilgini test et.

Tüm üniteleri ufak parçalara ayırdık ki sıkılmadan, yorulmadan başarıya ulaş.

Şimdi sıra sıfırı 9 yapmakta!

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 296

Soru Sayısı: 930


Yorum yapın