0’dan 9’a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitabı PDF indir

0’dan 9’a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza 0’dan 9’a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda 0’dan 9’a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında 0’dan 9’a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi PDF indirme linki ile 0’dan 9’a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

0’dan 9’a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi Kitap Özeti

0dan 9a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası Tonguç Akademi

Selam Değerli Dostum,

Şimdi 9. sınıfsın. Lise yaşamının birinci basamağında ve önümüzdeki zamanlarda başarıların için mühim bir zamandasin.

0dan 9a Coğrafya kitabında öğrenmen ve çözmen gereken her şeyi sıfırdan 9a ulaşacağın tarzda, sıra sıra senin için bir araya getirdik.

Yapman gereken fazla basit; sol sayfalardaki renkli ve yeni müfredata uygun, sınavlarda sorulacak bilgilerin ufak parçalara bölünmüş konu anlatımlarını oku ve anla. Hemen ardından sağ sayfalardaki öğrendiklerinle alakalı soruları çöz. Takıldığın soruların video çözümlerini TATS aracılığıyla izle ve öğren. Böylelikle önce konuyu anla sonra da bilgini test et.

Tüm üniteleri ufak parçalara ayırdık ki sıkılmadan, yorulmadan başarıya ulaş.

Şimdi sıra sıfırı 9 yapmakta…

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası
Sayfa Sayısı: 176
Soru Sayısı: 402


Yorum yapın