0’dan 8’e Hazırlık Seti Kitabı PDF indir

0’dan 8’e Hazırlık Seti Tonguç Akademi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza 0’dan 8’e Hazırlık Seti Tonguç Akademi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda 0’dan 8’e Hazırlık Seti Tonguç Akademi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında 0’dan 8’e Hazırlık Seti Tonguç Akademi PDF indirme linki ile 0’dan 8’e Hazırlık Seti Tonguç Akademi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

0’dan 8’e Hazırlık Seti Tonguç Akademi Kitap Özeti

0dan 8e Hazırlık Seti Tonguç Akademi

Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi enbaşından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır.

Elindeki bu kitaplar 8. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşına çıkacak tüm sözel ve sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor. 0’dan 8’e Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında geliştirilen 8. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için geniş bir şekilde bir biçimde özetledik. Kolayca öğren diye belli yöntemler gösterdik. Bilgeçler ile bilmen gerekenleri anlattık. Çözgeç ile soru çözmeni sağladık.

Kitabın sağ sayfalarında ise Süzgeçler var. Süzgeçler bir önceki sayfada anlatılan konu ile ilgiliki testlerimiz. Süzgeçlerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylelikle konuları sıra sıra sistematik bir biçimde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın. Ayrıca her mühim konunun ardına Testgeçler koyduk ki daha fazla soru ile karşılaşıp konuyu tam pekiştirebilesin. Tabi ki çözemediğin soruları TATS ile izleyip öğrenebileceksin.

Set İçindeki Kitaplar ve Sayfa Sayısı:

0’dan 8’e Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası (Sayfa Sayısı 392)

0’dan 8’e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası (Sayfa sayısı 352)

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 744 sayfa

Soru Sayısı: 1490


Yorum yapın