E-Kitap

03:03 Dolunayda Açan Çiçek (Ciltli) N. G. Kabal Kitabı PDF indir

03:03 Dolunayda Açan Çiçek (Ciltli) N. G. Kabal Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza 03:03 Dolunayda Açan Çiçek (Ciltli) N. G. Kabal Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda 03:03 Dolunayda Açan Çiçek (Ciltli) N. G. Kabal Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında 03:03 Dolunayda Açan Çiçek (Ciltli) N. G. Kabal Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile 03:03 Dolunayda Açan Çiçek (Ciltli) N. G. Kabal Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

03:03 Dolunayda Açan Çiçek (Ciltli) N. G. Kabal Ephesus Yayınları Kitap Özeti

Çiçek, bu dünya çapındaki griliği temsil ettiğine inanıyordu. Hiçlikten ibaret olduğunu… İnsanların görmemek için başını çevirdiği ama hep orada olduklarını bildiği kişiydi. Bundan dolayı insanlardan, özellikle varlıklı olanlardan nefret etti ama kendisi gibi yoksul ve kimsesiz olanlarla da hiç yakınlık kurmadı.

En sevdiği yemek, en sevdiği renk…Bir hayali yahut bu dünya çapından istediği hiçbir şey yoktu.

Ama yaşamın kendisi için bir planı daha vardı.

Bir anlaşmaya vardığı mücevher tasarımcısı Ayza, yaşamı Çiçeke sevdirebileceğine inanıyordu amazamanla Çiçekle hayattan nefret etmeyi öğrenmeye başlayacaktı.

İkisi de bu anlaşmada kendi oyununu oynuyor ama hiç kimse kimin kazanacağını bilmiyordu.

İtiraf edilen her günah,bir kereliğine bağışlanmayı hak eder.

03:03 Dolunayda Açan Çiçek (Ciltli) N. G. Kabal Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu