Kelebeği Öldürmek PDF İndir

2021 yılında kaleme alınan Kelebeği Öldürmek PDF, Beyza Aksoy tarafından yazılmıştır. Çocukluğundan bu yana yazmaya meraklı olan yazar, farklı eserleri de ele alarak okurlarına her zaman bir heyecan yaratma peşindedir. Daha önce size tanıttığımız eserlerden Siyah Kuğu 2 serisinin de yazarı olan Beyza Aksoy, Kelebeği Öldürmek PDF İndir kitabını eşsiz bir anlatımla yazmıştır. Ada’nın masumiyetini ve Varis Adin’in gizemli hayatını birleştiren kitap, son zamanların en çok okunan serilerinden bir tanesidir. Sizler de bu kitabı okuyarak eşsiz bir maceraya tanıklık edebilir, kendinizi serüvenin içerisinde bulabilirsiniz.

Kelebeği Öldürmek PDF Özet

Kelebeği Öldürmek serisi doğal ve akıcı bir anlatım diliyle geçmektedir. Kitabın baş karakteri olan Ada, masum ve içten içe güçlü olan bir çocuktur. Kendi karakterini dışarıya göstermekte zorluk çekse de bazı zamanlarda bunu başarabilmektedir. Küçük yaşlarda evlatlık edinilen Ada’nın yaşamındaki tek dostu babasıdır. Ada okul hayatına başlamasıyla birlikte babasını oldukça az görür. Babası zaten yurt dışında çalıştığı için çok görüşemez ve istekleri neredeyse hiç yerine gelmemektedir. Kelebeği Öldürmek PDF Oku kitabında Ada, bazı zamanlarda okulda zorbalık yaşar ve kendisini savunamaz. Bu tür zamanlarda karşısına çıkan Varis Adin, Ada’nın hayatına sözde yardım edecektir.

Kelebeği Öldürmek PDF
Kelebeği Öldürmek PDF

Varis Adin ile tanıştıktan sonra kendisini bilemediği ve asla anlayamadığı bir olay içerisinde bulan Ada, korkularıyla yüzleşmeye başlamaktadır. Kelebeği Öldürmek PDF Drive‘da Ada’nın en yakın arkadaşı olan Çisem ise bu duruma karşı pek sıcak bakmaz. Gizemli karakter Varis Adin, gün geçtikçe Ada’nın hayatını kontrol etmeye başlayarak gizemli soru işaretleri yaratır. Peki Ada karşılaştığı zor durumdan kurtulabilecek mi? Varis Adin, Ada’ya karşı neler yapacak?

İlginizi Çekebilir: 4N1K 2 PDF İndir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın