Siyah Kuğu 2 PDF İndir

Beyza Aksoy tarafından kaleme alınan ve Siyah Kuğu 2 PDF kitap serisi bir anda tutularak okurları etkilemeyi başarmıştır. Yazılarına ilk olarak dijital platformlar üzerinden başlayan Aksoy, okurları tarafından beğenilip desteklendiği zaman farklı kitap serilerini de yazmaya başlamıştır. 2015 yılında ilk romanını okurlarına sunan yazar, 2017 yılında da Siyah Kuğu serisini herkese açık bir şekilde sunmuştur.

Siyah Kuğu 2 PDF Özet

Siyah Kuğu 2 PDF İndir kitap serisinin birinci serisinden sonra yayınlanan kitap, okurları derinden etkileyerek kendisine bağlamıştır. Birinci seride yaşanan mucizler, büyük olaylar ve olağanüstü aşk herkesi kendisine hayran bırakan şeylerden oldu. Bir erkeğin en fazla ne kadar sevebileceğini gösteren seri büyük bir acıyla sonlanmakta. Hikayenin anlatıcı tarafında olan ve başkahraman olarak bilinen Nil, her zaman hayranlıkla baktığı Pamir’e karşı büyük bir aşk beslemektedir.

Siyah Kuğu 2 PDF İndir

Kendisini her zaman Pamir’e kanıtlamaya çalışan Nil bunu uzun yıllar boyunca denese de bir türlü karşılığını alamaz ve sevgisini Pamir’e gösteremez. Pamir’e devamlı olarak yaklaşmaya çalışan Nil, bu tavırlara karşı anlam yükleyemese de Pamir’in bu davranışlarının neyden kaynaklandığını sonunda öğrenir! Siyah Kuğu 2 PDF İndir, herkesin beklemediği bir şekilde bitiyor. Karakterlerin hüzünle ilerlediği seride beklenmedik olaylar gelişirken Nil’in yaşadığı sorunlar üst üste gelir ve oldukça yorulmaya başlıyor. Peki Nil bu sorunlara karşı Pamir’den yardım isteyebilecek mi? Pamir, ona aşık olan ölesiye aşık olan Nil’e karşı nasıl bir tavır alacak?

Siyah Kuğu 2 PDF İndir

Yazarımız çağın ötesindeki hayal dünyasını ve düşüncelerini tek kitap üzerinde birleştirince oldukça etkili bir dil ortaya çıkarmış diyebiliriz. Başarılarının tamamında kendi hayal gücünü ortaya koyması kitaplarında realistliğini de bir o kadar artırabiliyor. Siyah Kuğu’nun 2. serisi içerisinde yaşanan olaylar farklı konularda ilerlediği ve çok fazla soru işaretleriyle kaldığı için 3. seride oldukça hızlı yayınlanmıştır.

İlginizi Çekebilir: Kehf Serisi Asi Çakıltaşı PDF 

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın