4N1K 2 PDF İndir

2017 yılında yazılan 4N1K 2 PDF kitabı, Büşra Yılmaz tarafından yazılmıştır. Kitabın ilk olarak yayınlanan serisi oldukça fazla beğeni aldığı için insanların isteği üzerine ikinci kitapta yayınlandı. Yazar seri içerisinde olayları kurgularken doğal bir tavır edinmektedir. Bununla birlikte kitabın özeti fazlasıyla beğenilmiş ve yok satmasına neden olmuştur. Edebiyat türündeki 4N1K 2 PDF İndir serisini okuyarak 5 arkadaşın serüvenine tanıklık edebilir, farklı karakterlerin nasıl bir araya gelebildiğini öğrenebilirsiniz.

4N1K 2 PDF Özet

4N1K 2 PDF Drive kitabının ikinci serisi olan bu kitap, ilk kitaba göre daha heyecanlı olaylara tanıklık etmektedir. Yaprak ve diğer erkek karakterlerin serüvenleri, bu kitap ile birlikte daha farklı bir boyuta taşınıyor. Çocukluklarından bu yana beraber büyüyen Oğuz, Sinan, Gökhan, Ali ve Yaprak her zaman birbirlerini korumaya çalışmışlardır. Her karakter farklı özellikleriyle ön plana çıksa da bir oldukları noktalar daha fazla oluyor. Bir ilişki içerisinde olan Ali ve Yaprak, oldukça mutlu ve huzurludur. Lakin bu ilişkiden diğer arkadaşlarının haberlerinin olmaması onları hep endişelendirmektedir.

4N1K 2 PDF
4N1K 2 PDF

Çetenin bir türlü birleşememesi artık bu beşliyi zorlamaya başlar. Oğuz sürekli ortalığı karıştırmakta ve olaylara devamlı el atmak ister. Hiçbir zaman bunu başaramasa bile arkadaşlarına yardımcı olmayı sevmektedir. Bunun yanında öfke ve küfür sorunu yaşayan Gökhan, psikolog tedavisi almaktadır. Sinan ise internet karakteriyle hayatının kadınını aramaya devam ediyor. 4N1K PDF Oku ‘da çete bu kadar dağılmışken ve kendilerine gelemezken tekrardan eski hallerine gelmeye çalışıyorlar. Bunu başarabilecekleri konusunda endişeleri olan Ali ve Yaprak ise asla eskisi gibi olacaklarını düşünmez.

İlginizi Çekebilir: Tatlı Bela PDF İndir


Yorum yapın