Seni İstemiyorum PDF İndir

Seni İstemiyorum PDF kitabı, Arzu Khayal tarafından yazılan en popüler serilerden bir tanesidir. Yazar kitabı yayınlanmasından sonra büyük bir okur kitlesi elde etmiş, herkesi kitabın konusuyla etkilemiştir. Bitmek bilmeyen olaylar ve bambaşka acılara tanıklık etmek istiyorsanız Seni İstemiyorum PDF Drive kitabını okuyabilir, benzersiz olayları yakından görebilirsiniz.

Serinin özetinden karakterlerine, karakterlerinden olay örgüsüne kadar pek çok detayın sizi etkileyeceğine eminiz. Özellikle Barlas ve Melek’in yaşadığı olaylara fazlasıyla üzülürken bir yandan da sevineceksiniz. Bu harika kitabın özetine de kısa bir göz atarak olaylara yakından bakalım.

Seni İstemiyorum PDF Özet

Hayatın bütün zorluklarına rağmen evlenen Barlas ve Melek, birbirine çok âşık olan iki karakterdir. Eşler hayatlarında mutlu anlarını da zorlu anlarını da birlikte yaşayabilmek için yemin etmişlerdir. Seni İstemiyorum PDF İndir kitabında evliliğin ilerleyen dönemlerinde ne kadar zorlasalar da Melek’in bir çocuğu olmaz. Melek, bu duruma çok üzülüp Barlas’a farklı teklifler sunsa bile Barlas bunları kabul etmemektedir. En sonunda Barlas’a ikinci eş olarak gelen Feriha, tamamen Barlas’ın babasının zoruyla gelin olmuştur.

Seni İstemiyorum PDF
Seni İstemiyorum PDF

Seni İstemiyorum PDF Oku kitabında Barlas, babasından gördüğü zorlu şeylere karşı Feriha’dan acı çıkarmaya başlar. İleride çok pişman olacağını asla düşünmeyen karakter, yaptıklarını son derece acımasızca yapmaktadır. Peki ileride Barlas Feriha’ya karşı pişmanlık duyacak mı? Melek bu durumlar karşısında ne yapabilecek?

Melek’in zorlu süreçleri, Feriha’nın bitmek bilmeyen gücü ve Barlas’ın kararsızlıkları Seni İstemiyorum kitabında oldukça fazla dikkat çeken konulardandır. Kitabın akışı fazlasıyla heyecanlı olduğu için okurlar bir dizi edasında izleyerek etkilenebiliyorlar. Seri içerisinde özellikle kendinizi farklı karakterlere benzetebileceksiniz. Bütün bu olayları merak ediyorsanız hemen eseri okuyabilir, heyecanlı olaylara yakından tanıklık edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İyi Bir Kızın Cinayet Rehberi PDF İndir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın