İyi Bir Kızın Cinayet Rehberi PDF İndir

İyi Bir Kızın Cinayet Rehberi PDF, daha önce bahsedilmemiş bir olayı ele alarak oldukça derin şekilde anlatmaktadır. Kitabın yazarı olan Holly Jackson, on beş yaşından bu yana esrarengiz kitaplarını okurlarına sunuyor. Herkese heyecan yaratmak isteyen yazar, İyi Bir Kızın Cinayet Rehberi PDF İndir kitabında da benzersiz bir macera yaratmıştır. Oldukça akıcı olan bu seriyle birlikte beklenmedik bir serüvene başlayabilir, cinayetin her zaman ucu açık bir kavram olduğunu anlayabilirsiniz.

İyi Bir Kızın Cinayet Rehberi PDF Özet

Kapanmış dava bir daha açılmalı mıdır? Neden davalar üzerinde fazla durulması tercih edilmez? İşte bu kitap bütün soruların yanıtlarını veriyor! Hayatın normal akışında ufak bir kasabada yaşayan Andie Bell, kasabanın en popüler kızlarından bir tanesidir. Güzelliği ile birlikte herkes tarafından bilinen Bell, bir cinayete kurban gider ve bu olay beklenmedik şekilde hızlı çözülür. İyi Bir Kızın Cinayet Rehberi PDF Drive serisinde Bell’i erkek arkadaşı Sal öldürmüştür. Sal, yaptığı şeylerden dolayı pişmanlığa kapılarak ani şekilde intihar eder. Davanın kapanması bu kadarla kalsa bile bir süre sonra Sal lanetlenerek ailesi kasabadan dışlanmaya başlar.

İyi Bir Kızın Cinayet Rehberi PDF
İyi Bir Kızın Cinayet Rehberi PDF

Sal’in bu yaptıklarından sonra kasaba halkı ona karşı hiç affedici davranmamıştır. Çünkü küçüklüğünden bu yana hep iyi ve masum olan bu çocuk, kız arkadaşını öldürmüştür. Bütün bu olaylar yaşanırken Sal’in suçsuz olduğunu düşünen Pip, davanın beş yıl sonrasında bir proje ödevi için bu konuyu araştırmaya başlar. İyi Bir Kızın Cinayet Rehberi PDF Oku kitabında Pip’in olayları çözmeye başlaması Bell’in ölümünü ve Sal’in yaşadıklarını gün yüzüne çıkartmaya başlamaktadır! Peki Pip, Sal’in gerçekten suçsuz olduğunu kanıtlayabilecek mi? Bell’in ölümünün arkasında yatan sır ne?

İlginizi Çekebilir: Portakal Ağacında Oturan Kadın PDF İndir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın