Psikopat 4 PDF İndir

Mihri Mavi tarafından yazılan Psikopat 4 PDF kitabı son zamanların en popüler serilerinden bir tanesidir. Yazar anlatım dili olarak akıcı ve harika bir üslup benimsemiştir. Doğal ve tutarlı biçimde ilerleyen kitap okurlar tarafından büyük oranda beğenilerek sosyal medya üzerinden de destekleniyor. İçerik olarak kendinizi adeta olay örgüsünde bulacağınız kitabı okuyarak, hayal dünyanızda büyük bir etki yaratabilirsiniz. Serinin bugüne kadar popüler olmasına neden olan en büyük etkeni özet kısmıdır. Herkesi etkileyen bu özet kısmına bir göz atalım.

Psikopat 4 PDF İndir
Psikopat 4 PDF İndir

Psikopat 4 PDF Özet

Hayatın birlikteliğini birlikte paylaşan Buket ve Kağan eşsiz yaşantılarına devam ederken artık asla ayrılacaklarını düşünmemektedirler. Geçmişte yaşadıkları her türlü olumsuzluğu geri de bırakan çift, sürekli olarak birbirlerine aşklarını göstererek mutlu bir hayat sürer. Psikopat 4 PDF İndir kitabında hayat normal bir şekilde akışında devam ederken beklenmedik olaylar yaşanmaya başlar.

Buket’in en yakın arkadaşlarından Cansu, zor durumdadır ve Buket ona yardım etmek ister. Emre’nin yaptığı hatalar sonucunda zor duruma düşen Cansu kendisini bu durumdan kurtaramaz ve sürekli olarak canı yanmaya başlar. Buket bu olay içerisinde ne kadar bulunmak istemese de en yakın arkadaşının yanında olmak istemektedir. Hatasını bir süre sonra anlayan Emre ise kendisini Cansu’ya ne kadar affettirmek istese de Cansu bütün bu olanlardan büyük bir kırgınlık yaşamıştır.

Geçmişin olaylarıyla karşılaşan karakterler birbirlerinin planlarını sürekli bozarak hayatlarına devam ederler. Psikopat 4 PDF Oku serisinde Bahadır, eline geçirdiği koz sayesinde herkese ihanet etmeyi planlar. Bu planını harekete geçirmeye çalışan karater devam edemez ve büyük bir felakete kapılır. Cansu’nun büyük gizemi Bahadır ve Emre’yi etkileyerek hayatlarının değişmesine neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF İndir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın