Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF İndir

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF İndir, Dünya’nın usta hikâye yazarlarından J. K. Rowling’in kaleme aldığı bir eserdir. Çocuk, fantastik ve edebiyat türünü harmanlayan yazar, okurlarına eşsiz bir kitap sunarak hayal güçlerini geliştirmeye çalışmıştır. J. K. Rowling yazdığı bütün eselerinde okurlarının hayal dünyalarına hitap ederek kendilerinin ne kadar büyük bir kapasiteye sahip olduğunu kanıtlamak istemiştir. Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF Oku eserinin yanında popülerliğini Harry Potter kitaplarıyla yakalayan yazar, takma isimler kullanarak kendi karakterini de yazılarında geçirmektedir.

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları eseri muhteşem kurguya sahip ve akıcı bir anlatım diliyle yazılmış serilerden bir tanesidir. Seri fantastik kurgulara fazlasıyla yer verdiği gibi bazı yerlerde hüzün ve mizahı da bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle 8 yaş çocuklara hitap eden Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF, merak duygunuzu artırarak kitabı çokça sevmenize neden olacaktır.

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF İndir
Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF İndir

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF İndir Özet

Kitabımızın ana karakteri olan Jack 6 yaşında, uysal ve bir o kadarda akıllı bir çocuktur. Kendi çocukluğunda eğlenceli şeyler yapmak isteyen Jack, vaktinin çoğunu havlu kumaştan yapılma, Dom ismindeki oyuncak domuzu ile geçirir. Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF İndir karakteri her hüzünlü ve kırılgan olduğunda bu domuzla vakit geçirerek üzüntüsünü atmaya çalışır.

Bir Noel arifesinde hiç beklenmedik bir anda Dom ortadan kaybolur. Jack onu ne kadar arasa da bulamaz ve sürekli olarak ondan söz etmeye başlar. Havlu kumaştan yapılma domuz olan Dom’un ortadan kaybolmasından sonra yerine dikilen Noel Domuçu’nu hiç sevmemektedir. Sürekli hüzünlü olan Jack, günlerini üzüntüyle geçirse bile bir gece mucize yaşanır. Noel Domuçu canlanarak Jack’i kaybolan Dom’un yanına götürebileceğini söyler ve heyecanlı maceralar başlar.

İlginizi Çekebilir: 365 Gün Kitabı PDF İndir


Yorum yapın