Nar Emre Gül PDF İndir

Nar Emre Gül PDF kitabı 2018 yılından bu yana en popüler olan serilerden bir tanesidir. Emre Gül’ün kaleme aldığı kitap, daha çok gençlere yönelik olarak oluşturulmuş ve aşk türünde yazılmıştır. Çıktığı ilk günden bu yana büyük bir istekle tercih edilmesi ise büyük satış rakamlarını yakalamasını sağlamıştır.

Emre Gül, kariyerinde genel olarak genç kitleye yönelik kitaplar yazmıştır. Anlatım dili ve üslubunu buna göre ayarlayarak daha çok betimleyici cümlelere yer vermiştir. Nar Emre Gül PDF İndir serisinin yanında farklı kitapları da bulunan başarılı yazar, harika kurgulanan bu seriyle birlikte oldukça fazla beğeni kazandığı görülüyor. Eşsiz kitabın en çok merak edilen konusu olan özetini alt kısımda kalan başlıktan inceleyebilirsiniz.

Nar Emre Gül PDF
Nar Emre Gül PDF

Nar Emre Gül PDF Özet

Balın ve Çınar birbirinden kopamayan ve dostluklarıyla bağlanan iki arkadaştır. Arkadaşlıklarını uzun yıllar boyunca devam ettiren bu ikili aynı evde yaşamaya karar verirler. Hayatlarının düzeleceğine inansalar bile onları hiç beklemedikleri bir serüven bekler. Bu serüven Nar Emre Gül PDF Oku, serisini oldukça özel yapmaktadır.

Çıktıkları serüvende üniversite öğretmenleri onlara bir ödev verir ve bunu eksiksiz tamamlamalarını ister. Bu görev içerisinde hiç beklenmedik anlar yaşanarak bir geziye çıkılır. Gezi sırasında bir takipçi onları bularak kendilerini büyük bir tehlikede bulurlar. Balın ve Çınar bu durumdan çokça etkilense bile birbirinden asla ayrılmak istemez. Takipçi denilen karakter ise Balın’a âşık olarak onu elde etmek istemektedir. Yaşanan bütün olaylar, Çınar’ı gün geçtikçe sinirlendiriyor ve bu duruma artık dur denmesini istiyordur. Peki Çınar takipçiden nasıl kurtulacak? Takipçi Balın’ın peşini bırakabilecek mi?

İlginizi Çekebilir: İmkansızın Şarkısı PDF İndir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın