İmkansızın Şarkısı PDF İndir

İmkansızın Şarkısı PDF, ilk yayınlanma tarihi 1987 Eylül ayında olan ve Haruki Murakami tarafından kaleme alınan bir eserdir. Eser aşk ve edebiyat türündeki bir romandır. Kitabın anlatım dili bugüne kadar oldukça fazla popüler olmasına neden olmuştur. Japon kültürünü ve geleneklerini en net biçimde anlatan serinin en beğenilen yönü ise doğal anlatımıdır.

İlk çıktığı yıllarda satış rekorları kıran İmkansızın Şarkısı PDF İndir, konusuyla da çokça tercih edilmiştir. Bir yolculuk sırasında duyduğu müziğe hayran olan kahraman, Tokyo yıllarında parçayla yaşamaya başlar. Ardından yaşayacağı her olayda parçanın bir noktasını bularak özgürleşmeye başlar. Bu heyecanlı ve eşsiz serinin özetine yakından bakalım.

İmkansızın Şarkısı PDF
İmkansızın Şarkısı PDF

İmkansızın Şarkısı PDF Özet

İmkansızın Şarkısı PDF kitabında kahramanımız uzun bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk sırasında ‘’Beatle – Norwegian Wood’’ isimli parça kulağına hoş gelerek fazlasıyla sevmiştir. Toplum gerçeklerinden her zaman kaçmaya çalışan karakter, Tokyo’daki yaşantısına başlarken böyle bir müziği duyması onun üniversiteye de bağlanmasına da neden olur. Geçmişte onca şey yaşamasına rağmen her şeyi bırakıp yeni bir hayata başlama kararı alsa bile yaşadıkları onu bırakmayacaktır. Zorunlu ayrılık, arkadaşının intihar edişi ve Tokyo’ya gelmesi yeni bir hikâyeye başlamak zorunda kalmasına neden olur.

Yazar Haruki Murakami İmkansızın Şarkısı PDF Oku serisinde Japonya’nın 1970’li yıllarını betimleyerek okurlara yaşadıkları zorlukları anlatmıştır. Toplumsal baskılardan kaçmaya çalışan bir genci de konu alan yazar, karakterin yaşadığı aşk hikayesini aktarmaya çalışıyor. Bunun yanında o zamanlardaki seks ve farklı özgürlük konuları onu çok etkileyerek bunu yazılarına dökmek istemiştir. Anlatım dili olarak oldukça akıcı olan bu seriyi sizler de okuyarak kendinizi eşsiz bir maceraya sürükleyebilir, beklemediğiniz bir anda kitabın içerisinde bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Veda Ayşe Kulin PDF İndir


Yorum yapın