Küçük İşler Büyük Özgürlükler PDF İndir

Küçük İşler Büyük Özgürlükler PDF indir işlemlerinin ardından uçsuz bucaksız bir finansal dünyanın kapıları açılacaktır. Mert Başaran tarafından kaleme alınan bu eser, tam 208 sayfa olarak karşımıza çıkıyor. 1 günde bitirebileceğiniz Küçük İşler Büyük Özgürlükler PDF kitabının sizlere pek çok şey katacağından emin olabilirsiniz. Esern dili Türkçe’dir. İlk baskı yılı ise 2022 olarak bilinmektedir.

Küçük İşler Büyük Özgürlükler PDF Özet

Küçük İşler Büyük Özgürlükler PDF İndir
Küçük İşler Büyük Özgürlükler PDF İndir

Finansal sorunlarınız olmasaydı nasıl bir hayatınız olabileceğini hiç düşündünüz mü? Ekonomik özgürlüğe erişmek şüphesiz her bireyin hayalidir.  Bundan yüz yıllar önce Eski Roma’da köleler çalışarak özgürlüklerini satın alabiliyordu. Sizlerde elde ettiğiniz para ile özgürlüğünüzü satın almak ister misiniz? Herkesin bildiği üzere küresel çapta ekonomik açıdan oldukça dalgalı günlerden geçiyoruz. Günümüzde parayla olan ilişkimiz hiç olmadığı kadar önem kazanmış durumda. Bu ilişkiyi ne kadar doğru kurabildiğimiz ise tartışılır. Peki, ne için çalışıyoruz ya da paramızı neye harcıyoruz bunu hiç düşündünüz mü? Küçük İşler Büyük Özgürlükler PDF indir işlemini gerçekleştirerek paraya ve finans dünyasına olan bakış açınızı geliştirebilirsiniz.

İlk önce kendimize şunu sormamız gerekiyor: Para derdimiz olmasa acaba kim olurduk ve nasıl bir hayatımız olurdu? Küçük İşler Büyük Özgürlükler PDF kitabının yazarı Mert Başaran bu konuları en basit ve samimi bir dille okuyuculara aktarıyor. Başarılı yazar, insanları modern zaman kölesi haline getiren bu sistemin adeta foyasını ortaya çıkarıyor. Ek olarak bu sistemden nasıl çıkılacağına da değiniyor.

Başaran, Küçük İşler Büyük Özgürlükler PDF kitabına dair şu ifadeleri kullanıyor: “Para nasıl büyür, nasıl elinizden uçup gider, hayatım bunun sırrını anlamaya çalışmakla geçti. Ben bir ekonomist değilim ama büyük varlık sahibi, kimileri ülkemizin en zenginleri listesinde yer alan yüze yakın kişiyle yakın temasım oldu. Onların parayı nasıl yönettiklerini, nasıl büyütüp nasıl kullandıklarını çok yakından gözlemledim. Parayı büyütmenin, zengin olmanı sırrını biliyorlardı. Roket mühendisliği değildi ama bize unutturulmuş bir sırdı bu! Tam da sistemin istediği gibi ihtiyacımız olmayan şeyleri satın aldığımızda para uçup gidiyordu. Bugünden beş yıl, on yıl sonraki halimize borçlanmış oluyorduk. Tasarruf edip doğru yatırım yaptığımızda ise katlanıyor, kendi kendine adeta yavruluyordu. Siz de bu kitabı okuyarak bu sırrın detaylarını öğreneceksiniz.”

İlginizi Çekebilir: Kaplanın Sırtında PDF İndir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Küçük İşler Büyük Özgürlükler PDF İndir


Yorum yapın